הגרלה! לחצו כאן לפרטים

Teclast X98 Pro טאבלט-טאבלט חזק-חזק

כש..  Microsoft surface 3 פוגש את Teclast X98 Pro

image19

הוא נחשב למכשיר נהדר בעל רמת גימור גבוהה וביצועים טובים כשמאחוריו נמצאת חברה בעלת שם עולמי. סדרת הטאבלטים דגם Surface של מיקרוסופט קנתה לעצמה מקום נכבד בין מכשירי היוקרה, וה Surface 3 שהוא הדגם לפני האחרון, עדיין מדובר בו רבות. אז מדוע רבים רוכשים במקומו מכשיר סיני השווה פחות ממחצית מחירו? טוב כבר הבנתם, אבל לא רק…

מפרט

 X98 Pro
Surface 3
תמונהimage19surface 3
גודל מסך 9.7 אינץ10.8 אינץ

רזולוציה QXGA
(Quad Extended Graphics Array)
בת 1536x2048 פיקסלים! ביחס 4:3
1920x1280 פיקסלים ביחס 3:2

מעבד Intel Atom X5 Z8500 במהירות 1.44-2.24GHz Intel Atom X5 Z8700 במהירות 1.6-2.4GHz

מעבד גראפיאינטל 12 ליבות במהירות 600GHzאינטל 16 ליבות במהירות 600GHz

זיכרון עבודה RAM4GB2GB או 4GB בתוספת 100$

זיכרון אחסון64GB64GB או 128GB בתוספת 100$

מערכת הפעלהWindows 10 home 64bit
+
Android 5.1
Windows 10 home 64bit

wifiWifi 802.11b/g/nWi-Fi 802.11a/b/g/n/ac

קישורית BluetoothBluetooth 4.0Bluetooth 4.0

מצלמות 2MP קדמית ו 5MP אחורית 3.5MP קדמית ו 8MP אחורית
סוללה8000mAh7480mAh
משקל510 גרם621 גרם

מידות23.90x16.90x0.78 ס"מ26.7x18.7x0.87 ס"מ
מחיר217$ אחרי קופון בקוד 503cd0$396.00 לדגם עם 2GB RAM

בסוף חודש פברואר 2015 חברת אינטל הציגה סדרת מעבדי אטום חדשה הבנוים בטכנולוגיית 14 ננומטר: x5-8300, x5-8500, x7-8700 כאשר כולם בעלי ערכת שבבים 64bit. מדובר בסדרת מעבדים ברמה גבוהה וצריכת אנרגיה נמוכה יחסית שאינם זקוקים לקירור מאולץ (מאוורר) בכדי לתפקד היטב. צעד זה היווה זרז המשכי לחגיגת פיתוח של מכשירי טאבלט ומיני מחשבים מבוססי מערכת חלונות ואנדרואיד ברמה גבוהה, ושעיקרה מיוצר בסין. מתוך סדרת שלושת סוגי השבבים, האחד שהיה ועודנו בשימוש הרב ביותר במכשירים הנמכרים היום בשוק הוא x5-8300. הסיבה לכך היא כלכלית ונובעת מהרצון ליצור מכשירים ברמה טובה אך בעלות נמוכה דיה בכדי שירכשו בקלות גם ע"י מי שידו על הכיס אינה קלה.

image28

שלא תבינו לא נכון, ערכת השבבים של אינטל מסוג x5-8300 היא טובה למרות מקומה בסדרה, אך היא מוגבלת בזיכרון עבודה של עד 2GB. הסינים שרצו ליצור מכשירים מתקדמים יותר מבלי להגדיל עליות של מעבר לדגמי x5-8500 מצאו דרך להשתמש עימה בזיכרון 4GB. על פי טבלת השבבים ניתן לראות כי הפערים הגדולים בין שלושת סוגי הדגמים היו בין 8300 ל 8500, אך עם הצמדת זיכרון בן 4GB ל 8300 הפער הזה הצטמצם. עם זאת, עדיין נותר פער המהירויות שבין שני סוגי המעבדים והוא בן 22% כאשר הפער בין מעבד 8700 ל 8500 הוא 7% בלבד. ולמה אני מספר לכם זאת? כי המעבד של Microsoft surface 3 הוא x7-8700 שאמנם חזק משל מעבד ה x5-8500 של Teclast X98 Pro אבל בפערים לא משמעותיים כל כך, וניתן לראות בטבלת השבבים שגם בשאר הנתונים זה כך.

חיבורים – Teclast X98 Pro

  • שקע טעינה micro usb
  • יציאת קול 3.5 מ"מ
  • יציאת micro hdmi
  • חריץ לכרטיס זיכרון Micro sd עד 128GB

image11

החבילה – Teclast X98 Pro

  • הטאבלט
  • כבל טעינה ותקשורת
  • מתאם OTG
  • ספק כוח USB 5V 2.5A מותאם שקע אמריקאי
  • מתאם לשקע ישראלי
  • עלון למשתמש

הגימור של ה x98 pro הוא ברמה גבוהה. בכל זאת זהו ניסיון להדמות למראה של Apple ipad Air ניסיון שיצא מוצלח. לחזית הלבנה הותאמו גם המטען וגם הכבלים ובגב סגסוגת האלומיניום הותקן פס לבן מפלסטיק לאזור הקישוריות האלחוטיות. אגב הגב, הוא נראה יפה ובעל תחושה נעימה למגע.

כל חיבורי המכשיר נמצאים בחלקו התחתון למעט החריץ לכרטיס הזיכרון שבצד. בתחום החיבורים ה surface מרובה החיבורים עולה עליו. מטעמי צמצום עלויות Teclast לא התקינו חיבור USB נוסף למרות שבלוח הפנימי קיימת הכנה כזו. נכון שעל פניו העלות הזו די שולית אבל לא כך באמת: הגוף של הטאבלט הזה בנוי זהה לקודמיו בסידרת x98 וכאן החיסכון, שינוי פס יצור פירושו הוצאות גדולות יותר, הרבה יותר מאשר עלות רכיבי שקע USB נוסף, ובשל כך גם מחירו של הטאבלט לצרכן היה מתייקר. מספר מצומצם של בעלי הטאבלט הזה (טכנאים ברובם) ביצעו בעצמם את החיבור הנוסף, אבל אני לא ממליץ לכם, הפתיחה של גב המכשיר בפינות היא די קשה, כשניסיתי בעצמי פינת המסך נסדקה, למזלי רק באזור השוליים, לא קריטי אבל חבל. במקום זה אפשר להסתפק במתאם חיצוני (מהסוג עם המתג) כמו זה שבתמונה. הוא מאפשר גישה מקבילה גם למיכשור וגם לחיבור מטען. תחת חלונות המתאם הזה עבד מצוין, וגם במכשירי אנדרואיד אחרים אבל משום מה בטאבלט הזה תחת מערכת אנדרואיד הוא לא תמיד עבד.

זרם הטעינה של הטאבלט בחיבור ישיר מהמטען אליו הגיע ל 2.36A. זהו זרם שיכול להספיק להטענת הטאבלט גם בזמן עבודה רגילה, במשחקים הוא ישמור מעט על רמת הטעינה הנוכחית. במדידת טעינה שבצעתי בחיבור לטאבלט דרך מתאם ה OTG הזרם ירד משמעותית ועמד על אזור 0.55A. המשמעות של זה היא שרמת הטעינה של הסוללה תדעך למרות החיבור למטען, אך היא תדעך לאט יותר מאשר אם הטאבלט לא יהיה מחובר למטען כלל. אם תכבו את המסך ותחברו את הטאבלט למסך חיצוני באמצעות יציאת ה HDMI שלו הצריכה תקטן משמעותית ויתכן שהזרם הזה בעבודה רגילה יספיק בכדי לשמור על רמת סוללה קבועה פחות או יותר.

דירוג איכות החבילה

חוויית משתמש

שנתחיל במסך? חייבים! כי הוא פשוט מדהים: תצוגה ברזולוציה הגבוהה משמעותית מרמת HD ועם רמת בהירות, צבעוניות וניגודיות מצוינות. גם כשמתבוננים היטב קשה לראות פיקסלים. לא פלא, זהו מסך הרטינה שהותקן גם באפל iPad Air. לעומתו המסך של ה surface גדול בכאינץ אך הרזולוציה שלו נמוכה יותר. זוית הצפיה כאן גם היא טובה מאוד. כשמדליקים את הטאבלט עם חלונות 10 מוצג תחילה מסך הנעילה, ובברירת המחדל מופיעות בו תמונות של נופים מרהיבים. קשה שלא להימנע לרגע מלשחרר מסך זה ולהתבונן בתמונות, הן נראות כאן כל כך יפה שזה MUST.

image34

למסך יכולת זיהוי מגע של 10 אצבעות במקביל ורמת הרגישות שלו מעולה. כמעט שלא פיספסתי בחירות בתפעול המכשיר גם כשהעברתי את מערכת חלונות מפריסת טאבלט לשולחן עבודה. גם חיישן הכבידה שלו מתפקד היטב ומוביל לתגובה מהירה במשחקים.

עם הדלקת הטאבלט מגיעים למסך שאילתה לבחירת מערכת ההפעלה שרוצים להיכנס אליה. אם לא תתבצע בחירה תוך 10 שניות ברירת המחדל תיכנס למערכת שהיינו בה בפעם האחרונה. מעבר בין מערכות ההפעלה אפשרי ע"י לחיצה על איקון יעודי שמבצע כיבוי לטאבלט והדלקתו מחדש עם המערכת השניה.

עברית מלאה ניתנת להגדרה פשוטה גם באנדרואיד וגם בחלונות. כשתקבלו דרישה לעדכון מערכת חלונות תאשרו אותה, העדכון גם יאפשר לכם להתקין אפליקציות על כרטיס זיכרון בחריץ הטאבלט. במערכת אנדרואיד ישנה אפליקצית עדכונים של teclast, המלצה שלי: אל תבצעו עדכון כל עוד לא נתקלתם בתקלות בגרסת המערכת הנוכחית כי לרוב זה יהיה מיותר והגרסה החדשה עשויה להביא עימה תקלות משלה. על פי האפליקציה מותקנת בטאבלט גרסת המערכת האחרונה של היצרן.

במבחן מהירות הגלישה במערכת חלונות התקבלו תוצאות מעולות! המבחן הזה נעשה במרחק 3מ' מהראוטר ובאופן מפתיע התוצאה לא השתנתה גם כשבחנתי במרחק של 9מ' ממנו. כשעברתי למערכת אנדרואיד היה קשה למצוא מבחן אמין באפליקציות בדיקה או באתרי בדיקה מבוססי HTML5, כי הביצעים שלו משתנים משמעותית מרגע לרגע. לבסוף הצלחתי להעריך פחות או יותר את המהירויות והן היו נמוכות יותר ממערכת חלונות, 14Mbpsלהורדה ו 1Mbps להעלאה כשלרגעים יש הנחתות לא מובנות ברוחב הפס, והנה סיבה טובה לבצע עידכון לאנדרואיד, אם וכשיהיה עדכון שמטפל בזה.

image27

הסוללה של המכשיר נטענת למצב מלא תוך כשלוש וחצי שעות. מנגד, זמן עבודה רציפה שתקבלו יהיה בין חמש וחצי לשש שעות, במשחקים הזמן הזה יתקצר לכשלוש וחצי שעות. לעומתו, סוללת ה surface 3 מחזיקה כ 6 וחצי שעות עבודה רגילה, זמן ארוך יותר מה x98 pro אבל רק במעט. לעיתים קרובות תצוגת מצב סוללה מחשבת זמן מועט לשימוש למרות שאחוזי הטעינה גבוהים, אל דאגה, מערכת חלונות מתקשה לחשב את הזמן הנותר ולא רק בטאבלט זה אלא גם ברבים אחרים, אבל זה רק חישוב והוא אינו משפיע על הסוללה (לרוב גם מסתדר אחרי מספר מחזורי טעינה פריקה שבהם הטאבלט "לומד" את הסוללה שלו).

image20

במערכת אנדרואיד הותקנו כמות רבה של אפליקציות סיניות. הצד הטוב הוא שניתן להסיר אותן בדרך רגילה וללא הרשאות ROOT מיוחדות. אז בתור התחלה הסרתי התקנה של כ 20 אפליקציות מיותרות וניגשתי להגדרות השפה לעברית, חיבור אינטרנט והתחברות לחנות גוגל.

החלוקה של זיכרון האיחסון הפנימי (64GB) בין מערכות ההפעלה היא 33GB למערכת חלונות ו 20GB למערכת אנדרואיד. להיכן הולך שאר הזיכרון? בד"כ מנפח של 64GB נותרים כ 59.5GB אפקטיביים (כאלו שהמשתמש יכול לנצל אותם), הההפרש הוא בגלל שוני בשיטת החישוב של יצרני הזיכרונות (בינרית לעומת עשרונית). אם נחלק את הזיכרון הזה לשני חלקים כל מחיצה תידרוש פחת משלה. עם זאת 11GB שחסרים בכללי זה הרבה. עם זאת, 18GB שנותרו במערכת אנדרואיד פנויים זה יותר זיכרון משיש בהרבה טלפונים יחד עם מערכת ההפעלה שלהם ולכן זהו נפח מספק בהחלט. במערכת חלונות נותרו כ 14GB פנויים לאחר ביצוע עידכון למערכת שתופס בעצמו כ 10GB גיבוי אשר ימחק לאחר חודש מזמן העידכון, ולכן, נותרו למעשה כ24GB וזה יפה מאוד כל עוד תציידו את הטאבלט בכרטיס זיכרון Micro sd ותנתבו את כל ההתקנות שלכם אליו. רוב הטאבלטים של מערכת חלונות היום הם בעלי 32GB זיכרון עבודה ברוטו, לאחר פחת חישובי, מדובר בכ 29.5GB נטו, אך בטאבלט הזה מקבלים 33GB נטו שהם 3.5GB יותר!

לגבי שאלת רבים בעניין האפשרות להעביר אפליקציות אנדרואיד מהזיכרון הפנימי אל כרטיס הזיכרון החיצוני, התשובה היא שאפשרות זו לא קיימת. אך אבהיר את העניין הזה שוב, 18GB פנויים באנדרואיד זה יפה מאוד ויספיק לרוב המשחקים הכבדים שתרצו.

עוד בתחום הזיכרון, ביצעתי מבחן למהירות קריאה/כתיבה לזיכרון הפנימי ולזיכרון שבכרטיס micro sd והתקבלו תוצאות טובות העומדות ברמה שציפיתי לה כאן.

המצלמה הקדמית שלו 2MP היא באיכות נמוכה אך טובה מספיק בשביל לבצע שיחות וידאו. לעומתה המצלמה האחורית היא 5MP והצילומים שלה סבירים יותר אך לא מספיק לצילומי אלבום, הגם שלוקח לה זמן להתפקס. בעניין זה אחזור על שאני כותב ברוב הסקירות: מעבר לשיחות וידאו המצלמות בטאבלטים/לפטופים מיותרות לגמרי מבחינתי, בשביל זה יש מצלמה בטלפון. מבחינת ממשק הצילום, הוא נחמד יותר באנדרואיד מאשר בחלונות, ואם לא תסתפקו בו תוכלו להוריד מהחנות אפליקציות צילום מהסוג החביב עליכם.

צילומי המצלמה האחורית

במבחן ביצועים על מערכת חלונות התקבלה תוצאה יפה למדי ומעולה ביחס ל surface 3 שקיבל 3230 נקודות למרות המעבד המתקדם יותר שלו.

image10

גם במבחן הביצועים במערכת אנדרואיד התקבלה תוצאה יפה מאוד וגבוהה מזו של Samsung Galaxy S6. טאבלט surface 3 שלא כמו ה x98pro מגיע רק עם מערכת חלונות ולכן לא ניתן להשוות תוצאה זאת אליו.

 

הורדתי שלל משחקי אנדרואיד גדולים ואינטנסיביים ושיחקתי עימו בהנאה רבה. הביצועים מצוינים, הגרפיקה ברמה גבוהה, והחוויה בכללותה נהדרת. תוכלו להתרשם יותר בסרט ההדגמה הבא שיצרתי.

סיכום

לפני שאתם חושבים בסינית, טאבלט Teclast x98 pro הוא קודם כל מחשב מעבדי אינטל עם פנל מסך רטינה של LG כמו ב iPad Air, וכל עוד שאר הפרטים בסדר אז מתקבל טאבלט ברמה טובה. אם הוא היה מיוצר באופן זהה ע"י חברה אירופית/אמריקאית הייתם נדרשים לשלם עליו מחירים גבוהים משמעותית. עלות רכישת Microsoft Surface 3 היא 400 דולר בגרסת 2GB זיכרון עבודה וללא המקלדת. אומנם בחלקו הוא מתעלה על ה x98 pro אבל לא ברמה כזו שמצדיקה את הפרש המחירים המשמעותי.
לעומת ה surface 3 הכולל (ברכישה נפרדת) מקלדת מקורית ב 130 דולר, ה Teclast x98 pro לא מותאם לחיבור מקלדת, אם אתם מחפשים תחליף ללפטופ פחות קומפקטי אבל עם הרבה יציאות USB בגודל מלא וחיבור למקלדת אמיתית, יוטב לכם לרכוש את הצ'ואי בכתבה זו: https://www.glouds.com/chuwi-hi10-vs-cube-iwork10/ גם לX98 יש מקלדת אבל שאיננה מתחברת פיסית לטאבלט אלא פועלת אלחוטית ולכן מתאימה לעבודות משרדיות מזדמנות בלבד ולא לשימוש אינטנסיבי כמחשב. ה-X98 pro יתאים למי שמחפש טאבלט כ"טאבלט" ולא מחשב אישי קטן.

רכישת הטאבלט Teclast X98 PRO

בנגוד: מבצע: רק 217$ אחרי קופון 503cd0 ופחות מ-50 יחידות למבצע נכון ל9/6/2016 !!
גיקביינג: $
קוליקול:
אוורביינג: $
גירבסט: $

כיסויי מגן ייעודי כולל מקלדת מלאה

*שימו לב שבשוק קיימות מקלדות לא מלאות שבהן אין פסיק (,) כשכותבים בעברית
*שימו לב שהאביזרים של Teclast X98 על שלל גירסאותיו זהים כי הצורה החיצונית זהה ורק החומרה שופרה מדגם לדגם.
*שימו לב לרכוש אביזרים בנפרד כדי להמנע מתשלום מכס מיותר

גיקביינג: $
בנגוד:
טיינידיל:
גירבסט: $

כיסויי מגן ייעודי

*שימו לב לרכוש אביזרים בנפרד כדי להמנע מתשלום מכס מיותר

בנגוד:
בנגוד:
גירבסט: $
גיקביינג: $

מגן מסך מזכוכית מחוסמת

בנגוד:
טיינידיל:
גיקביינג: $

מגן מסך פלסטיק

גיקביינג: $
בנגוד:
גירבסט: $

הגב

37 תגובות ב "Teclast X98 Pro טאבלט-טאבלט חזק-חזק"

הודע לי על
avatar
קובי ש
אורח

אהלן,
יש אחריות על הטאבלטים של TECLAST אם אני קונה באתר סיני (לדוג' geekbuying)?

רני
אורח

היי, רכשתי את ה-TECLAST X98 והמטען התקלקל. יש המלצות למטען חדש?

אליק
אורח
היי, רכשתי את טאבלט לפני חודשיים והייתי במעבר דירה. לא היה לי זמן 'לשחק איתו' והמכשיר שכב לו במשך הזמן. לפני חודש ניסיתי להדליק אותו והטאבלט לא מגיב. חיברתי אותו לחשמל, ניסיתי ללחוץ ולהחזיק כל מיני קומביציות של כפתורים, בדקתי שהמטען עובד על מכשיר אחר, החלפתי מטען, השארתי אותו בטעינה לילה שלם- בקיצור, לא מגיב. נסיתי למצוא משהו באינטרנט לגבי בעיה – לא מצאתי משהו ספציפי למכשיר, אך יש לי חשד שהסוללה התרוקנה לגמרי והמטען לא מצליח להכניס בה חיים. רציתי לשאול: מישהו מכיר את הבעיה? יש שירות תיקונים (בעלות, אני מניח) בארץ, שמכיר את המוצר? המכשיר במסגרת אחראיות –… קראו עוד...
קובי ש
אורח

גם לי יש את הבעיה למרות שהטאבלט היה בשימוש בינוני בחודשים האחרונים.
הימור שלי שזה בעית סוללה

Amir z
אורח

היי,
מה ההבדל בין גרסת הPro לגרסת ה Plus II?

אלעד
אורח

מתלבט בין ה Plus ל Pro,
מחפש טאבלט בעיקר לצרכי גלישה ויישומי אופיס. מה עדיף?

בנוסף, הבנתי שהפרו מתחמם מאוד. האם זה נכון?

אלי
רשום

שלום

קניתי את ה- X98 PRO בחודש פברואר.
משתמש בו מאז ואין לי שום בעיות, המכשיר עובד היטב.
המעבד חזק מאוד ועושה את העבודה, גם בהרצת סרטים של 1080P.
נתקלתי כשרק קיבלתי אותו בבעיה קטנה, הוא לא מזהה כרטיס זיכרון 64Gb של סאנדיסק ושל סמסונג.
שמתי לו כרטיס של טרנססנד שקניתי בקיי אס פי ואותו הוא מזהה.
הבעיה של זיהוי הכרטיסים היא רק באנדרויד, בחלונות הוא מזהה את כולם.
אולי יש כאן מישהו שיודע איך מסדרים את בעיית זיהוי הכרטיסים,
או שיכול לעזור ולשאול בפורום שהוזכר מקודם על הבעייה, מאחר ואיני יכול להסתדר עם כתיבת האנגלית, בצורה טובה.

תודה רבה
אלי

מנהל

נסה לפרמט את הכרטיס לNTFS או FAT32

אלי
רשום

ניסיתי מייד, זה לא עזר.
בחלונות אין בעייה.
תודה.

אלי
רשום

גיא
ניסיתי מה שהמלצת וזה לא עוזר.
סנדיסק, לא עובד בכלל.
קינגסטון, עובד רק פעם בכמה נסיונות.
טרנססנד, עובד תמיד. (יש לי שני כרטיסים והם תמיד עובדים).
כל הכרטיסים שניסיתי היו 64 Gb.

תודה
אלי

jhc
אורח

קניתי את הדגם X98 plus 3G. גם מכשיר מצויין עם אותו מסך מדהים.

רק, שימו לב: לא לנסות לשנות את האנדרואיד לעברית, אחרת הוא ייתקע! זה קרה לעוד מישהו: https://www.youtube.com/watch?v=CYEHicXlCOU

איך אפשר לתקן את זה? (אם צריך לצרוב את הROM המקורי – אשמח לקבל קישור שעובד…)

הודעת השגיאה היא: "Unfortunately, System UI has stopped" – אבל בעברית.
"לצערנו פעולת ממשק משתמש של המערכת הופסקה".

הווינדוז 10 ממשיך לעבוד היטב. עדיין מכשיר מומלץ, אם כי פחות מהיר מגרסת הPRO שמסוקרת כאן.

תודה למי שיכול לעזור.

מנהל

תקלה נפוצה ברומים ישנים. זה נפתר מזמן מזמן. לגבי הטאבלט שלך, הוא ישן מאוד, אבל נסה לחפש לו ROM חדש אולי

יואל
אורח

סקירה מעולה תודה די אוהב את הסקירות שלך. יש לי אותו כבר 5 חודשים ועובד טוב מאוד. מכשיר ברמה והחליף את ה אייפד איר שהיה לי והתקלקל. הייתי שמח אם תסקור טאבלט שהוא גם לפטופ בגול 12אינץ עם רמת מעבד כזו.

אורח
זוועה של מכשיר. לא להתקרב. קניתי את X98 (הדגם הטיפה פחות טוב) והייתי שמח ומאושר למשך כחודשיים עד שיום אחד במהלך חיבור לשקע היה ניצוץ גדול, המטען נפח את נשמתו ולקח איתו לבית דין של מעלה גם חלק מנשמת המכשיר. מאז הוא לא עבד טוב, תמיד חשב שהוא בהטענה והבטריה נגמרה במהירות. שלא לדבר שגם לפני כן המכשיר היה רווי בעיות: לפעמים פשוט לא נדלק, תפריטים סיניים שקשה מאוד להפתר מהם (ואני מחזיק בעצמי מהיותר מבינים בעדכוני תוכנות למיניהם), רמקול חלש ביותר ושלא לדבר על המצלמה הזוועתית. בסופו של דבר שלחתי את המוצר לGEARBEST והם כמובן התנערו מאחריות ושלחו לי… קראו עוד...
מנהל
אורח

השתמשתי במטען של סמסונג EU PLUG (אני מדגיש שאני לא יודע אם זה היה המקורי או החיקוי הסיני שהזמנתי כי היו לי יותר מאחד). בכל אופן ממש לא השתמשתי בחיבור הזה..
בכל אופן, לעניות דעתי המכשירים באיכות מאוד לא טובה. כפי שכתבתי, המכשיר עשה לי בעיות עוד לפני כן ושמעתי על בעיות כאלו גם מחבר שלי שרכש שני מכשירים בהמלצתי (נכבה פתאום וכו' – כפי שקרה אף לי וכפי שדווח פה על ידי אחד המשתמשים).
שומר נפשו ירחק.

Oren E
אורח
בדיוק כפי שאמרתי בפייסבוק לפני ש(משום מה) סגרו את הפוסט לתגובות – החברה הזו מייצרת מכשירים באיכות לא גבוהה (בלשון המעטה). בדיוק כמו ONDA – עוד מוצר מדבקה נחות. התמחור אולי טוב, אבל גם אם הביצועים הם טובים בתחילה, המכשיר ממש לא יחזיק לאורך זמן, ומה שעלה בזול בהתחלה, יעלה הרבה יותר ביוקר כשתצטרכו לקנות דגם טוב יותר ויקר יותר (של חברה אחרת) אחר כך. מסין יש מוצרים טובים, אבל קשה יותר למצוא אותם. צריך לבדוק ביקורות ולקרוא רשמים של משתמשים רבים כדי לדעת. אל תבזבזו את הכסף שלכם על המוצר הזה. אפילו בביקורת הזו רשום שאי אפשר לפרק את… קראו עוד...
מנהל
קודם כל אנחנו לא סוגרים דברים תגובות ולא מוחקים תגובות ולמיטב ידיעתנו אנחנו היחידים עם המדיניות הזאת אז קצת הערכה לא תזיק. זריקת טענות כגון "החברה לא באיכות גבוהה" זו עצה חסרת אחריות. אתה לא בדקת את כל המכשירים של החברה, יש טובים יותר וטובים בפחות, אתה לא בדקת את המכשיר הזה ספציפית אז בכלל אין לך זכות להעיד עליו. הכותב פה השתמש בטאבלט במשך תקופה לפני שכתב, הוא החזיק אותו בידיים ובדק אותו מכל כיוון ואין לו שום אינטרס להגיד על משהו שהוא טוב או לא טוב – הוא לא מקבל שום תשלום על זה. חברת Teclast אגב ככלל… קראו עוד...
yg
אורח
תודה שוב על הסקירה, מחזקת את דעתי שזה בסה"כ טבלט נחמד למרות כמה בעיות. מסכים שאין שלמות במחיר כזה. כמה שאלות והערות: 1. האם במצב אנדרואיד יש עוד מישהו שהרגיש שהפעלה וכיבוי המצלמה יוצרת רעידה קלה?? (מורגשת באזור המצלמות, ישנו גם צליל דומה למתג המורגש במיוחד אם האצבעות מחזיקות בטבלט באזור זה). 2. נורית ביקורת שתראה טעינה/מצב/הודעות חסרה לי. מעניין אם ניתן להוסיף. 3. האתר הבא מספק מידע נוסף: א. הורדות לx98pro ותוכנה: https://zuz.mx/2mZW ב. עדכון רום: https://zuz.mx/2mZX ג. דיווח על בעיית החשכת המסך וכמה פתרונות: https://zuz.mx/2mZY מישהו ניסה/הצליח להחלף את הרום הסיני ולהשאר עם שתי מע' ההפעלה עובדות?
wpDiscuz