הגרלה! לחצו כאן לפרטים

אוזניות מומלצות

פבואר 2017

אוזניות (חוטיות) מומלצות!

כולנו משתמשים באוזניות. חלקנו רק בטיול או טיסה ולחלקנו הן תלויות על הצוואר ולא נוכל לדמיין את חיינו בלי זוג טוב של אוזניות להעביר את הדרך. ההיצע שיש בשוק האוזניות הוא כמעט אין סופי. כולנו רואים אותם בכל חנות טלפונים, תחנת דלק, ואפילו בקופה בסופר. אבל מה טוב באמת?

הרוב המוחלט של האוזניות שנקנה בארץ ב20-200 ש"ח אינן איכותיות מספיק. גם אם נבחר במותג 'מוביל' ויקר, במאות שקלים ויותר, נופתע לגלות כי יש אלנטרניבות באיכות זהה ואף עדיפה, בהרבה פחות. אפשר לקבל הרבה יותר בשביל הרבה פחות, גם מול  המותגים הגדולים שאנחנו חושבים שאין להם תחליף ואומרים "זה שווה את הכסף!"… תופתעו לשמוע שיש אלטרנטיבות, גם באיכות וגם במחיר!

נוסף על כך, יש לנו קופונים קבועים לחלק מהחנויות (לא עובדים על כל מוצר, נסו אותם, לא יזיק!):
1. בחנות GearBest השתמשו בקופון Glouds של 7%
2. בחנות GeekBuying השתמשו בקופון Glouds של 5%
3. בחנות BangGood השתמשו בקופון b185f7 של 5%.

קניתם? תתחדשו! מומלץ להירשם לשירות VIG! 

איך בחרנו?

כמו כל מוצר מומלץ באתר, בדקנו, חקרנו והשווינו כדי להיות בטוחים שהמוצר עליו אנו ממליצים מספק תמורה מעולה למחיר. חשוב לציין כי לכולנו אוזניים שונות וכולנו שומעים קצת אחרת ואוהבים לשמוע דברים שונים. אוזניות הן כמו טעמים – יש טעמים שלא אהובים על כולם. תמיד יהיו אלה שלא אוהבים וניל ושוקלד ובכלל מעדיפים גלידת פיסטוק. ברור כי לא נוכל לקלוע לכל צורת אוזן וההעדפות של כולכם ולכן בנוסף לסקירה שלנו, ייחסנו משקל רב גם לפופלאריות של כל דגם, מספר הסקירות החיוביות והשליליות ברשת ועוד ובחרנו ב'טעמים' האהובים ביותר שיתאימו (כמעט) לכולכם.

לא בטוחים איזה אוזניות מתאימות לכם?

קטנות? גדולות? אלחוטיות? IEM ?ON-EAR?
הנה הסבר קצר על כל קטגוריה כדי שתוכלו לבחור את האוזניות המתאימות ביותר עבורכם

IEM – שהן ראשי תיבות של IN EAR MONITORS, לעיתים נקראות גם רק 'IN EAR', הן למעשה רמקולים קטנים שיושבים בתוך תעלת האוזן. אלו למעשה האוזניות הנפוצות ביותר כיום. הן מגיעות עם שלל מתאמי גומי בכדי להתאים ככל האפשר לכל משתמש ולהשיג אטימה מלאה, שמאפשרת סינון של רעשי הסביבה, סינון של בריחת סאונד אל הסביבה (כדי שאחרים שלידינו לא ישמעו), מחזיקות יותר טוב באוזן (בזכות האטימה) ולרוב יתנו איכות שמע טובה מאוד (בהנחה והן באיכות טובה כמובן).

יתרונות:

 • איכות סאונד מעולה במחיר טוב (בדר"כ)
 • התאמה טובה לכל אוזן (עם המתאם המתאים)
 • יציבות באוזניים
 • סינון טוב של רעשי סביבה
 • סינון טוב של בריחת קול
 • קומפקטיות

חסרונות:

 • לא נוחות לכולם – יש שתחושת האטם באוזן אינה נוחה להם
 • סאונד 'סגור' יותר

*הערה על בטיחות ובריאות האוזניים –

יש החוששים כי אוזניות IEM הינן מסוכנות יותר מאחר והן נכנסות עמוק יותר לתעלת האוזן. אבל, אין זה מיקום הספיקר שעשוי לפגוע באוזן, אלא הווליום! דווקא באוזניות כפתור או 'גדולות' אנו עשויים להזדקק לווליום גבוה יותר כדי להתגבר על רעשי הסביבה. לכן, מבחינה בריאותית, אין משמעות לסוג האוזניות כל עוד אתם מקפידים לשמוע בווליום סביר.

White headphones on a white background

אוזניות כפתור (Earbuds) הן למעשה ספיקרים קטנים שיושבים בשולי תעלת האוזן. המפורסמות שבהן הן לדוגמא אוזניות האייפון המוכרות או אוזניות הווקמן/MP3 שרובינו עוד זוכרים מלפני עשור. אוזניות כפתור הן לרוב אוזניות זולות יותר שאנו מקבלים באריזה של הטלפון או בטיסה. ישנן אוזניות כפתור טובות מאוד אך העיצוב והגודל האחיד לכולם, ללא מתאמים ואטימה מלאה כמו בIEM גורמים לכך שאיכות השמע אינה אחידה בין משתמשים שונים ולרוב תהייה פחותה משל IEM.

יתרונות:

 • נוחות גם בענידה ממושכת – בעיקר לכל מי שלא אוהב את תחושת המתאמים באוזן של IEM
 • אינן אוטמות את הסביבה – למי שרוצה להישאר בהקשבה גם לקורה סביבו
 • אין אטמים לאבד 🙂

חסרונות:

 • איכות שמע לא עקבית – כל תזוזה עשויה להזיז את מיקומן באוזן
 • דליפת קול – הסובבים אתכם ישמעו היטב מה אתם שומעים
 • אין אטימת רעשים

red and black wireless headphones isolated on white background

ON EAR הן האוזניות ה'גדולות' הנפוצות ביותר היום. כשמן כן הן – 'על האוזניים'. הן גדולות יותר וכוללות לרוב ספיקרים גדולים משמעותית מאוזניות קטנות, וגם כריות ריפוד וקשת גדולה מעל הראש. אם אתם מחפשים אוזניות סטייל BEATS וכד'.

אוזניות אלו הן איזון מצויין בין אוזניות קומפקטיות במיוחד כמו IEM לאוזניות OVER EAR גדולות וכבדות. הן לרוב קלילות ואף מתקפלות ונוחות גם בענידה ממושכת, ללא צבירת חום רב בהשוואה לאוזניות OVEREAR. הן מסוגלות לספק סאונד מצויין, טבעי ומלא יותר מאוזניות IEM ובו בזמן לסנן מעט מרעשי הסביבה מבלי להשאיר אותנו מנותקים לחלוטין.

יתרונות:

 • סאונד מלא וטבעי יותר
 • אינן אוטמות את הסביבה לחלוטין
 • קומפקטיות ואוריריות יותר מאוזניות OVER EAR

חסרונות:

 • עשויות להציק מעט לעונדי משקפיים ובענידה ממושכת
 • דליפת קול – מאחר ואין אטימה מלאה סביבה האוזן – ישנה דליפת קול מסויימת (תלוי מבנה האוזן שלכם)
 • אין אטימת רעשים מלאה

Big modern headphones with long cable. Isolated on white.

אוזניות OVER EAR הן אוזניות שמכסות את כל האוזן ולכן אוזניות גדולות שמיועדות בעיקר לשימוש ביתי או מקצועי (אוזניות סטודיו). אוזניות OVER EAR מתחלקות ל-2:
1. OPEN BACK – גב האוזניות פתוח, מה שמאפשר סאונד משובח ועוטף, אוורירי וטבעי אך עם דליפת קול משמעותית לסביבה ומעט מאוד אטימת רעשים.
2. CLOSED BACK – גב סגור המאפשר מעט יותר באס ואטימה מעולה מרעשי הסביבה. אלו לרוב צוברות חום בענידה ממושכת.

אוזניות OVEREAR הן נוחות מאוד אך מפאת גודלן ומשקלן, אינן נוחות להתיינדות ולעיתים אף דורשות מגבר. בחרו באוזניות אלו אם עיקר השימוש שלכם בהן הוא בבית או בסטודיו.

יתרונות:

 • סאונד מעולה ומקיף
 • נוחות לענידה לזמן ארוך

חסרונות:

 • גדולות ולרוב כבדות יחסית
 • ניידות מוגבלת מאוד
 • עשויות לדרוש מגבר
 • צבירת חום לאורך זמן (בעיקר ב Closed back)

היום אוזניות אלחוטיות מספקות איכות (כמעט) זהה לחיבור חוטי, רק בלי החוטים!
כל האוזניות האלחוטיות המומלצות בעמוד זה מסוגלות לפעולה רציפה של כמה שעות עבודה ברצף. אם לא ניסיתם עדיין אוזניות אלחוטיות, תתפלאו לגלות כמה הן נוחות על אוזניות חוטיות רגילות.
אין יותר קשרים וחוטים מסתבכים, אין רעשי חוטים וחיכוחים (מיקרופוניקס), אין חוט שמושך לנו את האוזנייה מהאוזן בכל תנועה ובספורט/עבודה/טיול שבו אנו צריכים ידיים פנויות – אלחוטיות יספקו חופש ונוחות שעוד לא הכרתם.

מה לגבי קרינה?

אוזניות אלחוטיות מתחברות בטכנולוגיית בלוטות' בעוצמה מזערית וזניחה לחלוטין. למעשה היא לא שונה בהרבה מקרינה כללית אליה אנו נחשפים בכל מקום מרשתות טלפון וWIFI. תקני חיבור עדכניים יותר כגון בלוטות' 4 ומעלה אף נמוכים עוד יותר לכן אין צורך לחשוש.

התאמה

איך ייתכן שדגם מסויים מקבל עשרות אלפי ביקורות של 5 כוכבים, אבל כמה וכמה טוענים להפך? איך אחד טוען ש"שומעים מדהים!" והשני טוען שהן "נשמעות כמו טרנזיסטור! אכזבה!" ?
כמו במוצרים אחרים ואף יותר, באוזניות מספר גורמים באים לידי ביטוי – סוג ואיכות המוזיקה – קבצים באיכות נמוכה או מוזיקה בסגנון שפחות מתאים לאוזניות אלו (לדוגמא היפ הופ באוזניות 'נייטרליות' או מוזיקה קלאסית באוזניות עם באס חזק). חשובה עוד יותר היא ההתאמה לאוזן, בפרט באוזניות IEM שבהן האטם יושב בתוך האוזן.

בכדי להישמע במיטבן, אוזניות IEM צריכות להיכנס לתעלת האוזן, וליצור אטימה מושלמת. אם תשתמשו באטם קטן מידי שישאיר מרווחים או לא תכניסו את האוזנייה עמוק מספיק לתעלת האוזן, איכות הסאונד תדרדר פלאים. רק באטימה מלאה תזכו להנות מכל התדרים להן האוזנייה מסוגלת.

הנה תרגיל קצר שממחיש את העניין – אטמו את שתי האוזניים היטב עם האצבעות, סיגרו את הפה וזמזו את הטון הנמוך והעמוק ביותר שאתם מסוגלים. עכשיו הוציאו את האצבעות ומיד תשימו לב כיצד כמעט כל הווליום והטון הנמוך נעלם לו. זהו ההבדל בין אטימה טובה ללא טובה על קצה המזלג (או האצבע).

רוצים לשפר פלאים את הנוחות באוזן ולהשיג התאמה טובה יותר? (=סאונד טוב יותר?)
נסו להחליף את האטמים המקוריים באטמי ספוג איכותיים.

גם באוזניות גדולות יותר חשוב להשיג התאמה טובה וגם להן אפשר להשיג כריות חלופיות מדמוי עור/קטיפה ועוד.

BURN-IN

אם תראו סקירות אוזניות ברשת, או תסתובבו קצת בחברת אודיופילים, בוודאי תשמעו את המושג BURN-IN יותר מפעם אחת כאשר מדברים על אוזניות. ב'צריבה' הכוונה להפעלת האוזניות עם מוזיקה או רעש רקע (לבן/ורוד) לאורך כמה שעות – בין 40 ל400 שעות לרוב…המטרה היא לשפר את איכות הסאונד בכך שהממברנה בספיקר תנוע בגמישות וחופשיות רבה יותר לאחר ההפעלה הממושכת. האודיופילים המושבעים מאמינים כי כך יש שיפור גדול באיכות הצליל.

אז מצטער לבשר לכם חברי האודיופילים אך אין שום ראיה מדעית ליעילות ה'צריבה'. התחושה כי האוזניות נשמעות טוב יותר לאחר התהליך, מיוחסת לאפקט פלצבו או פשוט להתרגלות של השומע לפרופיל הקול של האוזנייה. הבדלים מזעריים בין מוצר שפעל 0 שעות ל400 שעות הם ברורים אך בפועל כה מזעריים עד שהם כמעט אינם ניתנים להבחנה על ידי מרבית האנשים ובוודאי שאינם מהווים שיפור מורגש כלשהו באיכות הקול. אז תחסכו לכם זמן וחשמל ופשוט תהנו מהאוזניות ישר מהקופסא 🙂

איכות הקובץ/קידוד

אם כבר שוחטים פרות קדושות…נציין גם כי מחקרים שנעשו בשיטת בחירה עיוורת, גם עם נבחנים שהגדירו עצמם כ'אודיופילים', לא הצליחו להבחין בהבדלים בין FLAC ול MP3 בקידוד גבוה (320K). הדרך היחידה שבה הצליחו להבחין (וגם לא ללא טעויות) בהבדלים היא בשינון חלקי השיר ושמיעה חוזרת, וחוזרת וחוזרת… כלומר אפס השפעה על השימוש היומיומי. לכן, תחסכו לעצמכם מקום וזמן ואל תטרחו להמיר קבצים לFLAC/WAVE וכד'. אלא אם ניחנתם בשמיעה של סופרמן – אתם לא תשימו לב לשום הבדל.

[/vc_tta_accordion]

IEM

5$

  PISTON BASIC/ YOUTH/FRESH

   

  זולות וטובות! 

  את רשימת המומלצות שלנו פותחות הXiaomi MI PISTON Youth – נקראות לעיתים גם PISTON BASIC או PISTON DAZZLE- אלו למעשה הגרסא המוזלת של ה PISTON 3 הפופלאריות במיוחד. בעלות ממוצעת של 5-6$ (כ-20 ש"ח!) הן כיום האוזניות הממותגות הכי פופלאריות בשוק. עם אינספור רוכשים מרוצים, סקירות, השוואות ומחיר כל כך זול – אי אפשר לטעות. אלו האוזניות הזולות הכי טובות בשוק!

  לקניה!

  סקירה

  את הPISTON האלו העמדנו למבחן מול לא מעט אוזניות אחרות. מומלץ לקרוא את הסקירה המלאה!

  הPISTON YOUTH הן כאמור הגרסא הזולה של הPISTON 3 הנהדרות (סקירה מלאה). הגולש יואב סקר לנו גם את דגם הYOUTH (סקירה מלאה) ואם נצטט את השורה התחתונה – "מורגש הבדל מסויים מה- CX 300-II שלי, בעיקר בחלקים מורכבים אבל הוא לא הבדל גדול, והוא רחוק שנות אור מההבדל של כמעט פי 10, שזה בערך ההבדל במחיר במחיר ששילמתי עליהם."

  ה'cx-300ii' להן הוא מתייחס הן אוזניות מבית Sennheiser – מותג מוביל ויקר לרוב, כזה שאודיופילים אוהבים לסגוד לו. הcx-300ii עולות בזאפ לא פחות מ114 ש"ח ועד 239 ש"ח. אוכל רק להסכים עם הסקירה. במחיר ממוצע של כ-20 ש"ח ומטה, פשוט אין טובות יותר מאלו בשוק. מדהים לקבל איכות כזו במחיר כזה.

  האוזניות קלילות ונוחות מאוד, אין בעיה כאן להיות איתן שעות ארוכות. גם האטימה לסביבה מצויינת.

  למי כדאי?

  +  לכל מי שהפרוטה אינה בכיסו, או פשוט לא מעוניין להשקיע יותר מידי באוזניות, כמו שאומרים בלעז, ה'Casual Listener', כזה שמוציא את האוזניות מהמגירה רק לטיול או טיסה, מילואים או נסיעה ארוכה.
  + לכל הרוצחים הסדרתיים של אוזניות – אלו שדורכים, מושכים וקורעים חוטים בקצב מסחרר או שאיבדו יותר אוזניות מילדי תימן. גם את תאבדו כאלו כל חודש, לא נורא.
  + לילדים! – הילד יוצא לטיול? מחנה קיץ? במקום לשלוח אותו עם אוזניות יקרות ונוצצות שילכו לאיבוד/יגנבו – תנו להם PISTON YOUTH והם יהנו מאוזניות איכותיות בלי חשש ובלי כאבי לב. יש כמה ילדים בבית? עשו שלום בית וקנו לכולם!
  + אוזניות לטלפון – צריכים אוזניות לשיחות? לעיתים נדירות צריכים אוזניות לשמוע מה מדברים בסרטון וואטסאפ הזה ששלחו בקבוצה של המשפחה? רוצים לשמוע תוכנית רדיו או הרצאה? הבייסיק הם בשבילכם.

  10$

   ROCK Zircon

   ה ROCK ZIRCON הן אוזניות משתלמות במיוחד, סביב ה-10$, אשר זוכות לשבחים ברחבי הרשת ואף זכו למיקום הראשון בדירוגים רבים באתרי אודיופילים. גם בסקירת ההשוואה שלנו, מצאנו כי הן לא פחות ממדהימות. נוחות להפליא, סאונד משובח, איכות חומרים מצויינת – פשוט קשה להאמין שהן כל כך זולות. מומלצות בחום!
   לקניה!

   15$+

    Xiaomi Hybrid/PRO

    הXIAOMI Hybrid  הן הדור הרביעי לסדרת ה PISTON זוכת הפרסים והסופר מוצלחת. החל מה PISTON המקוריות שהושקו אך לפני כשנתיים (שלהי 2014) ושברו את שוק האוזניות יותר מהעוף בשקל של רמי לוי. לראשונה מותג גדול (יחסית) ומוצלח השיק אוזניות סופר איכותיות עם איכות בניה של אוזניות ב50 ואף 100 דולר – חוט קוולאר סרוג ומחוזק, מבנה מתכת CNC ועוד, אך במחיר מפתיע של כ15$ בממוצע.
    מדור לדור הן השתפרו והשתפרו והדור החדש הוא ללא ספק קפיצת מדרגה משמעותית. שיאומי יישמו כאן לא רק דרייבר אחד, אלא שניים – אחד לתדרים הגבוהים ואחד לנמוכים. המשמעות היא שיש לכם באוזן כביכול שתי אוזניות בו זמנית – האחת מצויינת לבאס וקולות נמוכים והשנייה לטרבל, קולות וכד'. ביחד הצליל המשולב נותן את המיטב מבלי לפספס אף תדר כמעט.
    הבאס כאן חזק, הסאונד צלול ומדוייק והתאים מעולה לכל שיר שבדקנו. בנוסף העיצוב יפה, הן נוחות גם בשמיעה ממושכת. אין זליגת קול משמעותית גם בווליום גבוה.
    איכות הבנייה מרשימה מאוד עם חוט מחוזק וסרוג מסיבי קוולאר.

    במבחן ההשוואה שלנו הן לקחו את המקום הראשון! עשרות אלפי ביקורות חיוביות מסכימות איתנו – השיאומי הייבריד הן אוזניות חוטיות מדהימות במחיר מדהים!
    גם במבחן ההשוואה הגדול השני שלנו הן קטפו את המקום הראשון!
    את ההצלחה של ההייבריד ממשיך הדגם החדש – ה'PRO' עם לא פחות מ3 דרייברים בכל אוזנייה! מומלץ בחום.

    לקנית ה-HYBRID!

    לקנית ה-PRO!

    50+$

     1MORE E1001

      

     ה-E1001 מבית 1More הן אוזניות מדהימות שעדיפות גם על רוב האוזניות במחיר כפול ממחירן!
     כבר סקרנו כמה דגמים זולים יותר של 1More, אשר למי שאינו מכיר – הם החברה שמעצבת עבור XIAOMI את מרבית הדגמים הזוכים והסופר פופלארים שלה – הXIAOMI HYBRID, SUPER BASS ועוד. לE1001 עיצוב יחודי ופטנט רשום עם לא פחות מ6 דרייברים! במקום לדבר הרבה על איך הן בנויות ואיך הן נשמעות – עברו לטאב הכמה ולמה וראו ציטוטים משלל סקירות ברשת מאתרי אודיופילים וסקירות שבחנו אותן מול מיטב המותגים בשוק.

     קניתי!

     סקירות לדוגמא:

     מאת: headphones.reviewed.com

     "Should You Buy Them?

     Yes. If you want a pair of in-ear headphones and you are willing to spend $100, these are the best we have found. If you told me these headphones cost $200 or even $300, I'd believe you. They're that good. I don't know if I'd spend that much on them, but I'd unreservedly spend $100 on these."

     • The 1More E1001 Triple Driver is better than 95% of the headphones we tested.
     • It is better than 100% of the headphones we have tested under $100.
     • It is better than 100% of the in-ear headphones we have tested.

      

     כפתור

      Xiaomi 1MORE Piston Super Bass

      סקירה

      למי כדאי?

      • לכל מי שמעדיף אוזניות 'כמו של פעם', אוזניות כפתור נוחות וחיצוניות שנוח לענוד כל היום.
      • לכל מי שאוהב לשמוע חזק עם באס מעולה!
      • למאזינים פחות אקטיביים – ללא קרסים מתאימים הם לא יחזיקו באוזן בפעילות אינטנסיבית דוגמת ריצה.

       Xiaomi Mi Capsule

       סקירה

       למי כדאי? 

       • לכל מי שרוצה אוזניות נוחות במיוחד ולא מתחבר לאוזניות 'בתוך האוזן' (IEM)
       • למי שרוצה אוזניות ספורט חוטיות בלבד
       • למי שרוצה לענוד אוזניות לשעות ארוכות ואף יום שלם
       • למי שרוצה אוזניות 'אווריריות יותר – כאלו שלא מפריעות ואוטמות את האוזן לחלוטין מהסביבה

       ON EAR

       30$

        Edifier H650

        1461639679573602315

        חברת Edifier, למי שלא מכיר, היא חברה המתמחה באוזניות ורמקולים ונחשבת למותג יוקרתי ומוערך במיוחד בסין. ה-H650 הן אוזניות ON EAR קלילות ונוחות במיוחד. זולות אך עם סאונד מעולה, לא פחות מדגמים מקבילים של SONY, SKULL CANDY, AKG וכד' שעולים הרבה יותר.

        • קלות ונוחות במיוחד
        • מתקפלות וקומפקטיות
        • נוחות מאוד
        • מותג מוביל ויוקרתי
        • איכות סאונד מעולה
        • זמינות בשלל צבעים

        50$

         Meizu hd50

         1447438403949-P-3435376

         חברת Meizu ידועה כחברה ששמה דגש על סאונד במכשירי הדגל שלה. ה-HD50 הן האוזניות היפות והמשובחות ביותר שתמצאו בכ- 50$. הן בנויות מחומרים איכותיים עם אלומיניום וריפוד נעים ונוח, והסאונד פשוט משובח.

         • עיצוב מדהים וזוכה פרסים
         • איכות בנייה מצוינת
         • נוחות מאוד
         • מותג מוביל
         • איכות סאונד מעולה
         • זמינות בשחור, לבן ואדום

         OVER EAR
         30$

         זמינות בשחור, לבן ואדום. נמכרות גם בארץ אך במחיר יקר משמעותית.

          Superlux HD668B

          1450143262756-p-3614766

          האוזניות של Superlux הן בדיוק מה שכולנו מחפשים – איכות שמיעה כמו של AUDIO TECHNICA ומותגים מובילים אחרים, אבל בהרבה, הרבה פחות. אם תחפשו עליהן באמזון ובאתרי אודיופילים תראו שהן זוכות לשבחים ללא הרף, ובצדק – הן נוחות מאוד, זולות מאוד, בנויות טוב ונשמעות נהדר.

          הHD668B הן בעיצוב – Semi-Open – כלומר גב האוזניות הינו חצי פתוח מה שתורם לסאונד מקיף ואוורירי מצד אחד מבלי להתפשר יותר מידי על אטימה ובאס מצד שני.

          לחברה ישנם עוד מספר דגמים מעולים ומומלצים לכל טעם והעדפה – ראו בטאב הקניה – השוואת מחירים ופירוט נוסף.

          אוזניות אלו מעולות להאזנה בבית או בסטודיו ומתאימות לחובבנים ומקצוענים כאחד.

          קניתי!

          OVER EAR
          50$+

           TAKSTAR HD6000

           1458857676543887635

           Takstar HI 2050 היו האוזניות הכי מומלצות לכל מי שרצה אוזניות מקצועיות באמת, מבלי לשבור את הבנק. הדגם החדש – HD6000 הוא לא שונה. אלו אוזניות איכותיות במיוחד שמיועדות בעיקר למקצוענים, כאלו שעובדים או מבינים במוזיקה. דרייברים גדולים, איכות בנייה מצויינת ונוחות מירבית בפחות מ100$.

           Application:
           Recording mix Monitor, Professional audio monitor,etc
           Specification:
           Type: Dynamic stereo headphone
           Driver Diameter: 53mm
           Impedance: 60Ω±30%
           Frequency Response: 10Hz ~ 25kHz
           Sensitivity: 100±3dB at 1kHz
           Max. Power: 500mW
           Rated Power: 250mW
           Cable: 1.2m+4m extension cable
           Connecting Plug: Gold-plated stereo
           3.5mm+6.3mm adapter plug
           Net Weight: 320g
           Color: Black
           Standard configuration:
           HD 6000 headphones;
           6.3mm adapter plug;
           4M extension cord
           Carrying bag
           Instruction manual
           Packing boxes.

           אפשר גם אלחוטי?

           1461172602035870392

           בטח שאפשר! אם אתם מתלבטים בין אוזניות אלחוטיות לחוטיות, תשאירו את ההתלבטות בצד כי אפשר גם וגם!

           בעזרת מתאם קטנטן וקל משקל, תוכלו להוסיף קישוריות בלוטות' לכל אוזניות ולהפוך אוזניות חוטיות לאלחוטיות.

           מתאמים לדוגמא:

           1. REMAX
           2. aita AT – BT34
           3. Bluedio EH

           הגב

           13 תגובות ב "אוזניות מומלצות"

           הודע לי על
           avatar
           trackback

           […] מבצע מיוחד שהשגתי לכם עם חנות מובילה באליאקספרס למותג האוזניות הכי טוב – 1More! […]

           נתנאל
           אורח

           https://zuz.mx/291BB מבצע על piston

           אמיר
           אורח

           קניתי את ה Superlux HD668B כאוזניות גבוי לאולפן ביתי שבו אני משתמש באוזניות AKG K240 שהן סטנדרט קבוע באולפנים.
           האוזניות מגיעות ארוזות עם שני כבלים של 1 מ' ו-3מ' וכן עם מתאם PL.
           האוזניות נוחות מאוד מאפשרות שעות של עבודה ומפיקות סאונד מדויק ונקי.
           לסיכום – הופתעתי בגדול! תמורה פשוט אדירה ל 100 ש"ח.

           רדבול
           אורח

           שלום, לגבי ה Hybrid פרסמתם את החנות אייורביינג שמוכרת אותן ב8 דולר! זה אמיתי?

           או שאקבל זיוף/פגום? מה אתם חושבים

           trackback

           […] הטובות ביותר ואת הXIAOMI HYBRID כחוטיות הטובות ביותר למחירן (המומלצים), וגם האוזניית בלוטות' (לשיחות) של שיאומי ניצחה 5 […]

           נהוראי
           אורח

           Hybrid
           הקישורים שבורים..
           תודה..

           אורח

           איך המתאם הקטן הזה הופך אותן לאלחוטיות ? הרי הן יהיו מחוברת למכשיר הזה…. לא ממש ברור.

           א.א.
           אורח

           תודה על הארגון! הדף הנ"ל מעולה ונוח משמעותית.

           תיקון קל: משקפיים מרכיבים ומסירים.
           לגבי אזניות- איני בטוח לגבי הפועל הנכון, הייתי מנסח את זה "נוחות בשימוש ממושך" או משהו דומה.

           ראובן
           אורח
           ראובן
           אורח

           יש לי את (ROCK Zircon (RAU0501. מעולות. המיד בס נקי, מה שמאוד נדיר באוזניות בטווח המחירים הזה. הכבל עמיד ולא מסתבך בקלות, מיקרופון נקי וברור. יש ביקורת מפורטת באתר audiobudget.com.

           בכל אופן תודה לאתר GLOUDS על הסקירה המעולה לעיל.

           wpDiscuz