מטענים וכבלים

מטענים וכבלים מומלצים!

עודכן: נובמבר 2018

בעמוד זה תמצאו את המטענים והכבלים הכי מומלצים ומשתלמים ברשת! 
איזה מטען כדאי? איזה כבל טוב למכשיר שלכם? מה זה QC? כל התשובות במקום אחד.
ממהרים? דלגו ישר להמלצות בלחיצה על הפרק שמעניין אתכם:

מטען אמין ואיכותי מהותי עבור המכשיר הסלולארי ובמיוחד עבור הסוללה שלו. שימוש במטען לא איכותי לפעמים יגרום לטעינה איטית יותר ובמקרים אחרים יכול להוביל להתנפחות סוללה,חשמול, ואף להריסת המכשיר. מומלץ תמיד להטעין במטען איכותי ותומך בטכנולגיית הטעינה של המכשיר שלכם. בעולם המטענים יש מספר מושגים רלוונטיים שכדאי לדעת לפני שניגשים לרכישת מטען ונמליץ לכם לקרוא את ההסברים הבאים:

בקצרה:

 • סימול POWER3S / VOLTIQ וכד' המעידים על 'טעינה חכמה', מעידים שלמכשיר יש פורטים בטכנולוגית הטעינה המהירה שמתאימה לכל טלפון אוטומטית! 
 • סימול QC2  ו- QC3 וQC4 מעידים שהמכשיר מכיל שקע USB עם תמיכה בתקן Quick Charge אשר נמצאת היום במרבית המכשירים בשוק (כמעט כל מכשיר עם מעבד סנאפדרגון). כל מכשיר/מטען QC תומך גם לאחור, לדוגמא מכשיר התומך בQC 4+ יטען מהר גם ממטען QC3.0. מכשיר תומך QC2.0 יכול להיטען ממכשיר QC3.0 ללא בעיה וכן הלאה.
 • כל מכשיר יכול להטען ממטען מהיר, גם אם לא תומך בתקן, הוא פשוט לא "יהנה" מטעינה מהירה אלא טעינה רגילה עד 2A. 

המוצרים בעמוד מומלצים לאחר בדיקה מעמיקה של מטענים של החברות המופיעות ונמצאו על ידינו ועל ידי משתמשים רבים כמוצלחים ואיכותיים.

על מנת להשלים את פעולת הטעינה\העברת נתונים בצורה טובה נצטרך כבל אמין, גם כבלים יש ברמות שונות ובחרנו עבורכם את הטובים ביותר כמובן.

אנו ממליצים ללכת על מטענים התומכים בQC3 גם אם המכשיר שלכם לא תומך בQC!.
פרוטוקול הQC הוא כיום הנפוץ בשוק. כבר היום רוב המכשירים החדישים תומכים בQC ובעתיד יותר ויותר מכשירים יתמכו גם כן. ישנה תמיכה מלאה לאחור - גם לQC2/1 (וגם מכשיר התומך בQC4 העתידי יטען מהר במטען QC3). לכן, גם אם המכשיר שלכם כיום אינו בהכרח תומך בQC3, עדיף כי תשקיעו היום דולר שניים יותר ותרוויחו מטען איכותי יותר ושימושי יותר לעתיד הקרוב והרחוק כאחד. 

 • האם מטען 'מקורי' מטעין 'טוב' יותר? מהר יותר?
 • האם מטען מקורי הוא בהכרח בטוח יותר?
 • האם חייבים להטעין רק עם מטען מקורי כדי 'לשמור על המכשיר והסוללה'?
 • האם כדאי להוסיף כסף על מטען מקורי בקנייה בארץ?

הרבה מיתוסים ואמונות שגויות קיימות על מטענים שרק מועצמים על ידי מוכרים בחנויות הישראליות שבמקרה הטוב, לא מבינים מספיק ובמקרה הרע - להוטים להגיע לבונוס...

בקניה בארץ, בין אם ברשת או בחנות, שלא דרך היבואן הרשמי, תגלו כי המטען המקורי חסר והוחלף במטען חלופי. לעיתים יהיה זה מטען באיכות טובה (סמסונג כלשהו) ולעיתים ג'אנק סיני לא ממותג. במהלך הקניה בדר"כ גם ינסו לשכנע אתכם להוסיף כ150-200 ש"ח לטובת ה'יבואן הרשמי' עם מטען מקורי (או שפשוט ימכרו אותו בנפרד). 

מדוע? עקב תקנות של מכון התקנים בייבוא, נדרש תו תקן ובדיקות מכון התקנים למטען. בדיקות שעולות כסף והיבואנים המקבילים - לא מוכנים לשלם. 

לכן הם פשוט מחליפים את המטען המקורי בקופסא ומוכרים חלופי. לא פעם יעשו את זה ממש מול העיניים שלכם על הדלפק לפני שתקבלו את הקופסא לידיים. לאבסורד הזה מצטרפים משווקים ברשת (בארץ ובחו"ל) שמתארים את המטען המקורי כאיזו מציאה במחיר מבצע, יחד עם הטייטל 'מהיר!', גם כשבפועל זה הוא מטען 2 אמפר פשוט ואיטי, כפי שנמכר בכל חנות וסופר בארץ וכפי שיש לכם בוודאי בכמויות ממנו בבית.

אז רבותיי וגבירותיי - למעט מטענים/מכשירים עם שיטות טעינה מהירה ייחודית כמו HUAWEI ו-ONEPLUS, כמעט כל שאר המכשירים בשוק - וזה כולל את השיאומי הפופלארי שלכם, נטענים בטעינה רגילה (קרי עד 2A) לדגמים הבסיסיים, וטעינה מהירה מסוג (QUICK CHARGE (QC בתקן 3.0 או יותר. 
לרוב המטען המקורי המצורף בקופסא - הוא אפילו לא מטען מהיר! גם כשהמכשיר תומך בטעינה מהירה. 

לכן, אל תתפתו לחשוב שמטען מקורי - זה עדיף. זה פשוט מיתוס, שהגיע הזמן לשבור! 
אם יש לכם מכשיר ללא טעינה מהירה, או מכשיר עם טעינה מהירה סטנדרטית (QC) - המטענים המומלצים אפילו עדיפים על המטענים המקוריים למינהם, גם במחיר וגם ביכולות. 

רוצים להרחיב את הידע יותר ולהבין את הנימוקים מאחורי הבחירות שלנו?

סקרנו עשרות מטענים וכבלים משלל מותגים ואנו בודקים לעיתים קרובות ביקורות על כל המותגים המובילים. ראו כמה מהסקירות הקודמות שלנו:

- מטעני קיר -

המומלץ הרשמי!
BLITZWOLF BW-S9 – מטען אחד (קומפקטי) לכולם!

המטען החדש מבית בילצוולף המצויינים, הוא לא רק קומפקטי מאוד (בגודל של מטעני סמסונג הקטנים) ובמחיר משתלם, אלא גם תומך בלא פחות מ-6 תקני טעינה מהירה במטען אחד! 

 • QC-3 – התקן המוביל כמובן (MI5, MI6, MI5S, סמסונג גלקסי S8, LG G6 ועוד…)
 • QC-2 – גלקסי S7 קואלקום, LG G4 ועוד.
 • HUAWEI FCP – הונור 8, מייט 9, P9/P10…
 • Samsung AFC – סמסונג S8, S7…
 • Apple – אייפון/אייפד
 • BC1.2 – פרוטוקול טעינה אוניברסלי

מה שהופך אותו למטען הטוב ביותר לכמעט כל מכשיר בשוק! 
(סקירה לדוגמא)

כולל גם כבל מיקרו USB איכותי!

נסו קופון: 12blitzw או 20BWS9

BlitzWolf BW-S6 – מטען כפול!

1f5ad7e5-786b-cc35-0089-26ecc71f2a44

המטען הזה הוא מטען מצויין ומומלץ מאוד. כל כך מצויין ומבוקש שהוא רוב הזמן לא במלאי!
יש לו שני חיבורי USB- הראשון תומך בטעינה מהירה בתקן QC3 למכשירים החדישים ביותר בשוק כיום ובעתיד הקרוב, השקע השני רגיל ומתאים לכל המכשירים האחרים בבית שאינם תומכים בתקן QC3. למטעני QC איכותיים יש גם תמיכה אחורה ולכן יתאים גם לבעלי מכשירים תומכים QC2.

* אנו ממליצים לרכוש מטען בעל שתי יציאות, שכן לכולנו גם מכשירים שאינם תומכים QC3, ואת אלו עדיף להטעין בחיבור השני – חיבור טעינה חכמה POWER-S המתאים אוטומטית לכל מכשיר ומספק לו את הזרם המדוייק הדרוש בבטיחות וביעילות.

נסו קופון 10% הנחה: 12blitzw

מטען משולש!

Tronsmart 3 PORT- QC3 + VoltIQ

11-tronsmart-w3pta-quick-charge-usb-3-0-wall-mount-travel-charger-black-1-6-1700x1700

מטען מצוין מבית היוצר של חברת TRONSMART, הוא תומך QC3 ביציאה אחת ועוד שתי יציאות תומכות ב- VOLTIQ (מקביל ל POWER-S של הבליצוולף הנ"ל) שמבטיחות לנו התאמה מלאה לכל מכשיר להטענה מהירה, יעילה ובטוחה.
מטען זה עדיף לבעלי XIAOMI MI5.

הזינו קופון GKBGLOUDS20 לקבלת 20% הנחה על כל הכבלים והמטענים של טרונסמארט!

המשפחתי!

BlitzWolf / Tronsmart 5 PORT מטען אחד בשביל כולם!

geekbuying-518e07be-7780-405d-86fd-7c191206beee

מטען בעל 5 יציאות- אחת תומכת QC3 לטעינה מהירה במיוחד למכשירים תומכים, ולא פחות מ-4 חיבורים נוספים בטכנולוגיית VOLT-IQ/POWER-S להתאמה אוטומטית לכל מכשיר מכל סוג. כן חברים שמעתם נכון חמש יציאות במטען אחד. מתאים לבית – לריכוז כל המכשירים לטעינה בשקע אחד ותמיד יהיה ספייר לכולם או לטיול בו מטען אחד מספיק לכולם ויכול גם להטעין את הטלפון, המצלמה, האוזניות, הרמקול, הGPS…הכל ממטען אחד איכותי וחזק במקום לסחוב 3-4 מטענים שונים ומפצל.
מטענים אלו עברו סקירה מקיפה אצלנו ונמצא כמטענים מוצלחים ובטוחים ביותר.

מה עדיף? שניהם למעשה זהים ומעולים, אז ביחרו בזול/הזמין ביותר:

קופון 10% הנחה על כל מוצרי בליצוולף: 12blitzw

קופון 20% הנחה על כל הכבלים והמטענים של טרונסמארט: GKBGLOUDS20

 מטען לרכב

5 מכשירים.
כן, לא פחות מ-5 מכשירים שלי ובני משפחתי קיפחו את חייהם בטרם עת עקב מטעני רכב זולים. גלקסי S5 שנשלח למעבדה, THL שנשלח לסין והוחלף לוח אם, טאבלט שלא נדלק יותר, ואפילו שיאומי אחד שהסוללה פשוט עשתה פיצוץ מרעיש והחלה להעלות עשן תוך כדי נסיעה!

רכבים שונים, מכשירים שונים ותנאים שונים. מה המשותף? בכל המקרים הרוצח השקט היה מטען הרכב. כזה פשוט ותמים שנקנה בתחנת הדלק על הדרך או הוזמן מאיביי/אליאקספרס עם 'דירוג גבוה'. כולם עבדו מצויין לתקופה לא מבוטלת עד שיום אחד, פשוט נכשלו ופגמו במכשירים.

תמיד חשוב להשתמש במטען איכותי אך ברכב על אחת כמה וכמה! בזמן השימוש בוויז ועל הדשבורד בשמש הישראלית הקופחת המכשיר לפעמים הופך ל"מחבת לוהטת"  ולכן נקפיד לקנות מטענים בטוחים בלבד, ממותגים מובילים, ען שלל מערכות הגנה, מספר פורטים עם התאמה אוטומטית לכל מכשיר לטעינה אידאלית ובטוחה ואם אפשר אז גם פורט להטענה מהירה במיוחד מסוג QC3.0 למכשירים התומכים.

אם כבר השקעתם במכשיר שלכם לא מעט, אל תחסכו על מטען הרכב. השוק מלא במטענים זולים וחסרי תקן ואמצעי הגנה בסיסיים. כל קצר קטן עשוי לטגן לכם את המכשיר ואף לסכן אתכם והרכב. השקיעו במטען איכותי ובדוק בלבד. 

הקומפקטי

BlitzWolf / Tronsmart QC3.0 Car Charger

b3b05dc4-7a4e-cf6b-15f1-e0ba4a3cf9d5-1

למי שלא צריך את הטעינה מאחור ומעדיף יותר פורטים מקדימה – מטעני הרכב של טרונסמרט ובליצוולף הם איכותיים מאוד ובטיחותים עם שלל מערכות הגנה, עם פורטים עם התאמה אוטומטית לכל מכשיר לטעינה אידאלית ובטוחה ופורט נוסף להטענה מהירה במיוחד מסוג QC3.0 למכשירים התומכים. שניהם מעולים – קנו את הזול מבינהם 🙂 

קופון 10% הנחה לבליצוולף: 12blitzw

קופון 20% לטרונסמרט: GKBGLOUDS20

המשפחתי

ORICO 5 Ports QC3.0

המטען המשפחתי לרכב – גם מלפנים וגם מאחור!

המטען החכם והמהיר הזה מבית המותג המצויין ORICO הוא פשוט גאוני –

כל מי שנוסע עם חברים/משפחה מכיר את ה'תטעין לי' וה'תעביר לי את הכבל'. במקום לריב עם המטען, להמתין בתור או להפוך את הרכב לג'ונגל של חוטי טעינה ארוכים ויקרים…המטען הזה מביא את הפתרון!

גם מטען מהיר עם QC3 וטעינה חכמה (כמו POWERS/VOLTIQ) לקדימה וגם ליושבים מאחור עם מטען – קליפ נפרד הנתפס על המושב מאחור!

כלומר תוכלו להטעין את כל הטלפונים, טאבלטים, מאוורר וכד' של כל יושבי הרכב, במטען אחד, בנוחות ובלי כבלים מסתובבים ברכב.

לא פחות מ5 פורטים מהירים יש כאן וגם המטען האחורי מתנתק כך שאפשר לאפסן אותו בתא הכפפות אם רק אתם ברכב. אם כל זה לא שכנע אתכם, אז המטען גם תומך ב24V וגם ב12V. כלומר תוכלו להטעין איתו גם במשאיות, ואן, הרכבים במילואים וכד'.

החיסרון? חיבור הQC נמצא דווקא על המאריך ולא על חיבור המצת הקרוב לנהג. 

כבלים

אז קניתם מטען מהיר ואיכותי, ואולי גם המכשיר שלכם תומך בטעינה מהירה. מצויין, אפשר לחבר ולהנות נכון?
לא בדיוק, כדי להנות מטעינה מהירה ואיכותית צריך גם כבל טוב ולא כל הכבלים נולדו שווים.
כבלים שאינם איכותיים מספיק פשוט לא יאפשרו למכשיר להיטען במלוא הפוטנציאל והמהירות.
בדקנו עשרות כבלים שונים ומצאנו את הכבלים הכי איכותיים ומשתלמים בעולם!

TYPE C

 BLITZWOLF/TRONSMART USB-C

כבל USB-C איכותי הוא חיוני לטעינה מהירה, העברת מידע מהירה וגם בטיחות!
תקן USB-C החדש מאפשר העברת זרם גבוה בהרבה, אפילו מספיק להפעלת מכשירי חשמל גדולים כמו טלויזיות ומחשבים וכן לשידור סאונד ווידאו באיכות גבוהה.

לטעינת המכשיר – אפשר להסתפק גם בכבל USB-C 'רגיל' (תקן USB-2) ואנו ממליצים לבחור בTRONSMART או BLITZWOLF המצויינים והמהירים!

קופון 20% הנחה על כל הכבלים והמטענים של טרונסמארט: GKBGLOUDS20

המומלץ ביותר – BLITZWOLF AMPCORE החדש! כבל מהיר וחזק במיוחד! כל כך חזק שהוא יכל אפילו לגרור רכב…עולה מעט יותר אבל עמיד לאורך זמן!

USB-C איכותי בזול!

הכבלים הנ"ל איכותיים ומהירים מאוד ויבטיחו טעינה מהירה במלוא הפוטנציאל. אבל… USB-C הוא עדיין תקן חדש יחסית ומין הסתם אם זהו המכשיר הראשון שלכם עם USB-C, אתם נתקלים כעת במחסור אקוטי בכבל תואם ברכב, במקום העבודה, בביקור אצל החברים והמשפחה…אז אם אתם רוצים כבל USB-C משתלם במיוחד, נמליץ על  CHOETECH, אשר עברו בהצלחה את הבדיקות המחמירות לUSB-C של המהנדס המפורסם של גוגל (BENSON) ונמצאו בטוחים וטובים (כוללים את ה56K CAPACITOR הנדרש בתקן להגנת המכשיר).

ראו עוד עוד שלל דגמים בחנות הדגל.

מתאם USB-C

רוצים להשתמש בכבלים הקיימים? מפחדים שתשכחו את הכבל ולא יהיה בסביבתכם כבל מתאים לטעינה? קנו מתאם מיקרו USB רגיל לUSB-C. 

MICRO USB

Tronsmart Gold Micro USB

2015121201159311913ahon

הכבלים מומלצים ביותר!
המהירים ביותר שבדקנו, עבים ואיכותיים במיוחד. מגיעים במספר אורכים שונים, ניתן לרכוש סטים אחידים או מספר סטים עם כבלים באורכים שונים.

שימו לב- מדובר בסדרה המתוקנת והמשופרת!

איפה קונים?

קופון 20% הנחה על כל הכבלים והמטענים של טרונסמארט: GKBGLOUDS20

מומלץ ב'

 BlitzWolf 

איכותי, עמיד, מהיר, תומך בטעינה מהירה, בטוח ומוכיח את עצמו כבר שנים!

כבל לאייפון

 BlitzWolf BW-MF1 Lightning cable

sku2640750

כל בעל אייפון עדכני מכיר את הבעיה. רק כבל מאושר על ידי אפל (MFI CERTIFIED) עובד עם המכשרי לאורך זמן. כבלים שאינם מאושרים (והבעיה בכבל – לא במטען כפי שרבים נוטים לטעות) יעבדו לכל היותר מספר שבועות אז תתחיל להופיעה ההודעה המעיקה שהכבל/מטען לא מאושרים, ולא תוכלו עוד להטעין את המכשיר, בדר"כ בדיוק ברגע שבו תצטרכו אותו. 

שימו לב כי כל מטען מומלץ לעיל יתאים! רק הכבל נדרש לאישור MFI!

לכן, לפני שהולכים לקנות כבל ב120 ש"ח ויותר בחנות הרשמית, פשוט בחרו בכבלים שהם מאושרי MFI ממותגים טובים: 

אופציות נוספות (בדירוג יורד):

!ONEPLUS – DASH CHARGE

מכשירי ONEPLUS תומכים בטעינה מהירה ייחודית – DASH CHARGE. זה לא אומר שאי אפשר להשתמש בשאר המטענים המומלצים לעיל, רק שטעינה מהירה תושג רק עם מטען DASH וכבל מקורי בלבד. 
כדי להנות ממלוא המהירות לה המכשיר מסוגל, יש להשתמש במטען DASH וכבל מקורי בלבד. ודאו כי אכן רשום בכותרת/תיאור 'Original'.

DASH CHARGE – לרכב!

מניסיון – די מיותר. אפשר להסתפק במטענים המומלצים הרגילים לעיל עם 3-4 יציאות לטובת הטלפונים, מצלמות וכו' ברכב. טעינה 'רגילה' תספיק להטעין את המכשיר לא רע, גם עם WAZE פועל ובהירות מלאה. היתרון במטען DASH מקורי לרכב הוא במהירות הטעינה, וטמפרטורת טעינה נמוכה יותר, אולם תצטרכו להתמודד עם יציאה אחת בלבד. 
מזכיר שוב – מטען מקורי וכבל מקורי בלבד!

!HUAWEI – SUPER CHARGE

במכשירי וואוי המודרניים תמצאו טעינה מהירה במיוחד- כזו שמתחרה רק בDASH CHARGE של ONEPLUS. כמובן שכמו DASH – היא תואמת רק לדגמי וואוי הנתמכים ורק עם המטען והכבל המקורי התומכים ב5A.

אם יש לכם מכשיר וואי חדש עם טעינה מהירה אלו המטענים עבורכם: