מטענים וכבלים

פבואר 2017

הקדמה

בעמוד הבא ניתן למצוא המלצות לרכישה של מטענים וכבלים ממספר סוגים:

 • מטעני קיר
 • מטענים לרכב
 • כבל MICRO USB
 • כבל USB TYPE-C

מטען אמין ואיכותי מהותי עבור המכשיר הסלולארי ובמיוחד עבור הסוללה שלו. שימוש במטען לא איכותי לפעמים יגרום לטעינה איטית יותר ובמקרים אחרים יכול להוביל להתנפחות סוללה,חשמול, ואף להריסת המכשיר. מומלץ תמיד להטעין במטען איכותי ותומך בטכנולגיית הטעינה של המכשיר שלכם. בעולם המטענים יש מספר מושגים רלוונטיים שכדאי לדעת לפני שניגשים לרכישת מטען.

בקצרה:

 • סימול VoltIQ מעיד שלמכשיר יש פורטים בטכנולוגית הטעינה המהירה שמתאימה לכל טלפון אוטומטית! טכנולוגיה של חברת Tronsmart.
 • סימול POWER3S  מעיד שלמכשיר יש פורטים בטכנולוגית הטעינה המהירה שמתאימה לכל טלפון אוטומטית! טכנולוגיה של חברת BLITZWOLF.
 • סימול QC2  ו- QC3 מעיד שהמכשיר מכיל שקע USB עם תמיכה בתקן Quick Charge 3.0/2.0 אשר נמצא במכשירים מסויימים (כל המכשירים התומכים בטכנולגיה) כגון Xiaomi Mi4c ו- LG G4… אבל כל מכשיר יכול להטען ממנו גם אם לא תומך בתקן, הוא פשוט לא "יהנה" מטעינה מהירה במקרה כזה.
 • סימול אוניברסלי אומר שהמכשיר עם כניסות שהן גם VoltIQ וגם QC2 כלומר מתאימות לכל מכשיר בעולם כיום בצורה מושלמת. אלה המכשירים הכי מומלצים! אם כי יקרים יותר בדרך כלל…

המוצרים בעמוד מומלצים לאחר בדיקה מעמיקה של מטענים של החברות המופיעות ונמצאו על ידינו ועל ידי משתמשים רבים כמוצלחים ואיכותיים.

על מנת להשלים את פעולת הטעינה\העברת נתונים בצורה טובה נצטרך כבל אמין, גם כבלים יש ברמות שונות ובחרנו עבורכם את הטובים ביותר כמובן.

 • אנו ממליצים ללכת על מטענים התומכים בQC3 + יציאות נוספות רגילות. כבר היום מכשירים חדישים תומכים בטכנולוגיה ובעתיד יהיה יותר מכשירים תומכים. תשקיעו היום דולר שניים יותר ותחסכו לעצמכם רכישות נוספות בעתיד הקרוב.

שורה תחתונה

BlitzWolf הוא מטען ברמה גבוהה יותר מרוב המטענים. הוא בהחלט מסוגל לעמוד במשימה של הטענת 5 מכשירים בו זמנית.

עיצוב

המטען מאוד קומפקטי יחסית לביצועים שלו, הוא באורך 9 סנטימטר, רוחב פחות מ-6 סנטימטר ועוביו 2.4 סנטימר. משקלו 158 גרם.

המטען בנוי חזק מאוד, מוצק מאוד. בשונה מכל-כך הרבה מטענים אחרים, מדובר במכשיר רציני ולא צעצוע.

ביצועים

נצלול ישר לביצועי המכשיר, ראשית בדקנו את מתח המוצאים שלו במעגל פתוח (ללא צרכני אנרגייה)

המתח הינו 5.09V (השונות של עד 0.03V הינה במודדים עצמם ולא במטען) כל עוד המתח נמצא בתחום 4.75V ועד 5.25V הוא עומד בתקן. כמובן שעדיף שיהיה כמה שיותר קרוב ל5.00V.

כעת נעלה דרגה ונבחן את המטען עם שני צרכנים של 1A והוא עומד בקלות במשימה ומחזיק את המתח יציב על 4.97V-4.98V

כעת נחבר שני צרכנים של 2A כל אחד:

הצרכנים דורשים 4A וכפי שניתן לראות בתמונה לעיל יש סימני מאמץ, המתח נופל ל4.85V-4.88V ומספק סך הכך 3.63A עדיין בהחלט בתחום הסביר של תקן USB.

נעלה דרגה נוספת, כעת מחוברים שני צרכנים של 2A ושני צרכנים של 1A, כלומר סך הכל נדרשים 6A מהמטען:

המטען מפגין סיבולת ראוייה. המתח ירד ל4.81V-4.86V עדיין בהחלט בתחום המותר. כעת למבחן הקשה ביותר, צרכנים של 8A (ארבע צרכנים של 2A)

המטען שומר על מתח מעל 4.81V ונמצא בתחום המותר בתקן. הזרם הנדרש הוא 8A הזרם המסופק הינו 7.24A והוא בהחלט עומד במשימה שלו בכבוד.

בטיחות

פתחתי את המטען כדי לבחור את המעגל. זה כשלעצמו לא היה קל, המטען נמצא באריזת פלסטיק קשיחה ביותר (וזו נקודה לזכותו) האריזה מודבקת היטב והדרך היחידה לפתוח אותה היא ע"י ניסור.

איכות הבנייה של המטען הזה גבוהה בהרבה ממה שרואים במטענים זולים. היחידות מבודדות היטב, היכן שצריך גם בסיליקון (RTV כנראה). הבנייה והבדידו נראים טוב.

למטען יש פיוז המספק הגנה מסויימת, בעיקר נגד קצר.

שמחתי לראות פילטר בכניסה שמגן מקפיצות מתח, עצם קיומו כבר שם את המטען הרבה מעל כמעט כל שאר המטענים בשוק הסיני אך הצטערתי לראות שהוא מעגל מפושט, מכיל רק X capacitor אחד במקום שניים אבל זה לא נורא כמו העובדה שהחליטו לחסוך ולא לשים את ה-MOV:

בתמונה מימין, רואים את מעגל הכניסה, עם סיליקון לבידוד. בתמונה משמאל אחרי שהסרתי את הסיליקון מתגלה החוסר ב-MOV או Metal Oxide Varistor הוא למעשה נגד שמושפע מגובה המתח וכאשר יש קפיצה במתח הרשת הוא מקצר אותה לאדמה ובכך שומר על היציבות ומגן על המכשיר. הרכיב הזה איננו חובה ובמטענים זולים לא רואים אותו בכלל. כאן המהנדסים כן חשבו להכניס אותו אך לצערנו הרבה הוא יצא מטעמיים כלכליים כנראה וחבל.

מספר רכיבים שזוהו במטען:

 • AS358_A – מגבר תפעולי
 • D4UB100 – גשר דיודות ליישור
 • FTP10N60 – טרנזידטור MOSFET
 • k1010 – מצמד אופטי לבידוד

אני לא מומחה במטענים אך עצם זה שיש רק קבל אלקטרוליטי אחד ולא שניים אומר שכנראה זה מעגל PFC ולא מכפל מתח וזה יתרון.

סיכום

ה-BlitzWolf מטען ברמת בנייה גבוהה, אך לא מעולה. נציין לשבח את מעגל ההגנה מקפיצות מתח אך חבל שהוא לא שלם (אין MOV). מבחינת ביצועים הוא מספק את הסחורה בצורה משביעת רצון בהחלט. המטען נראה בטיחותי, המרחקים בין הקווים גדולים והבידוד מושקע בהחלט. הוא בהחלט מומלץ לקנייה ומצדיק את מחירו. אנחנו מקווים שבעתיד נמצא מטען עוד יותר טוב אבל שוב, נדגיש שהוא כמה רמות מעל המטענים הרגילים.

שורה תחתונה

המטען הזה יטעין את המכשירים שלכם הכי מהר שאי פעם ראיתם! (*כולל מכשירים בתקן Qualcomm Quick Charge 2.0 החדש !! )

על המכשיר

המטען הזה הינו מכשיר קומפקטי מאוד להטענת עד חמישה מכשירים בו זמנית. הוא מאוד נח לשימוש, בנוי היטב ומוצק מאוד (לקח לי חצי שעה לפתוח אותו עם מסור!) הוא מגיע עם טכנולוגיה שנקראת VoltIQ אשר מתאימה את המטען למכשיר שלכם וכך מטעינה בזרם המרבי שהסוללה מסוגלת להטען בה. עוד על כך בהמשך הכתבה.

בדיקת עומס

לפני הכל יש צורך לבדוק את המכשיר בפעולה על עומס מדידה. עומס זה מדמה חיבור של צרכן אנרגייה כבד מאוד (אמור למשוך 2A) מאחר והמכשיר Tronsmart 40W מיועד לעד 8A חיברתי בהדרגה עד 4 עומסים של 2A כל אחד, התמונות לפניכם:

*השונות במידודת הזרמים והמתחים בין מכשירי המדידה בתמונה נובעת דווקא מהמודדים עצמם, אלה לא בדיוק ציוד מעבדתי מתקדם ומכוייל אך בכל מקרה לא מעניין אותנו מה בדיוק הולך שתי ספרות אחרי הנקודה.. מספיק לנו הדיוק של המודדים כמו שהם.

התמונות מראות שהמטען Tronsmart 40W אכן עומד בדרישות ומספק מתח יציב וזרם גבוה (מעל 1.8A אמיתי לכל עומס). אין ספק שמדובר במטען מוצלח כבר בנקודה זו אבל זה לא הכל! המשיכו לקרוא.

הדגם המתחרה

המטען שבכתבה דומה שתי טיפות מים למטען שכבר סקרנו כאן באתר, ואין מקריות בטבע :-) ברור שהם יצאו מאותו מפעל, אך נראה שיש בינהם הבדלים משמעותיים

במבט ראשון זה נראה אותו מכשיר בדיוק, אך מבט מקרוב מגלה את ההבדלים, התכנון לא זהה לחלוטין, ה-Tronsmart 40W חדש יותר ותוכנן ב2014, שנתיים לאחר הבליצוולף. מי שזוכר את הכתבה שעשינו עליו, התלוננו שאין MOV (או Metal Oxide Varistor) שזה רכיב שמאריק קפיצות מתח ובכך מגן על המטען, רכיב זה נמצא במוצרים ברמה הגבוהה ביותר. הדגם הישן נמצא מקום לMOV אך חסר הרכיב עצמו, בדגם החדש אפילו אין מקום לרכיב כפי שניתן לראות בתמונה. אבל זה חסרון שלא יגרום לנו שלא להמליץ על המכשיר, פשוט חבל שאין.

מעבר לכך, הדגם המתחרה אינו מכיל את הטכנולוגיה של VoltIQ וזה ההבדל המשמעותי היחיד בין המטענים.

VoltIQ

אז מה זה בכלל הפיצ'ר הזה? שמענו הרי כל מיני סיפורי אלף לילה ולילה על הטכנולוגיה "הפלאית" שיודעת להתאים את הזרם והמתח למכשיר וכל מיני שטויות כאלה. אז בואו נראה במה מדובר בפועל כי אלקטרוניקה זה לא מיסטיקה, אין פה פלאים, יש פה רק הנדסה.

ראשית כל, הטכנולוגיה הזאת נקראה לראשונה Power IQ והחברה שהוציאה אותה נקראת Anker, למעשה המטען שבסקירה הוא מטען Anker מקורי לכל דבר במעטפת של Tronsmart כפי שחדי העין יוכלו לראות שכתוב על הלוח האלקטרוני וניסו למחוק ברשלנות 😉 זה לא צריך להפתיע אף אחד, כל המוצרים בשוק היום מיוצרים במפעל אחד וממותגים במפעל אחר, זה נכון לכל דבר החל מהמכונת כביסה שלכם ועד הטלוויזה. דווקא במקרה הזה שמחתי לראות שמדובר מבפנים במוצר איכותי.

אז איך הוא עושה את זה?

החברה (אף אחת מהן) לא מפרטת בדיוק איך הטכנולוגיה עובדת אבל אני אנסה להסביר לפחות את העיקרון כפי שאני מאמין שעובד.

מה שקורה זה שיש:

 • תקני USB_Battery_Charging_1.2 אשר שותפות לו חברות קוואלקום, נוקייה וכו' שמכילים את CDP, DCP, SDP…
 • יש עוד תקן ספציפי ל-Apple ומכשירים אייפון ואייפד שלהם (Divider mode 1A, mode 2A)
 • יש תקן Chinese Telecom Standard YD/T 1591-2009 למכשירים סינים.

מה משמעות התקנים? התקנים קובעים סימן מוסכם שהמכשיר טלפון (או טאבלט או כל דבר אחר) מוסר למטען, ובהתאם המטען מגביל את הזרם שלו למקסימום המותר. אם אין תקשורת כזו אז הברירת מחדש של תקן USB הינה להגביל את הזרם ל-0.5A שימו לב: המתח תמיד צריך להיות 5.0V זה תקן USB! (למעט התקן החדש של Quallcom 2 fast charge שזה לא קשור למטען שאנו עוסקים בו) המטען רק צריך לקבוע מה היא מגבלת הזרם המרבי שמותר להזרים לסוללה. אם הסוללה היתה מרשה לעצמה לקחת כמה זרם שהיא רוצה, היא היתה עלולה לשרוף מטענים! משום שהיא היתה מבקשת נאמר 1A ממטען שיכול להוציא רק 0.5A וזה היה במקרה הטוב לא עובד ובמקרה הרע שורף את המטען ובמקרה הרע עוד יותר, פוגע בטלפון.

איך ה"תקשורת" הזאת עובדת? האמת שהיא ממש לא מתוחכמת כשמבינים מה קורה בפנים, לכבל USB יש 4 חוטים, שניים מהם מספקים אנרגייה ושניים מיועדים להעברת מידע (סנכרון קבצים וכו') הקווים שמיועדים להעברת מידע גם משמשים לטלפון כדי להזדהות בפני המטען והם עושים זאת בצורה פשוטה מאוד של קביעת התנגדויות או מתחים קבועים כגון:

*התמונות לקוחות מכאן: https://zuz.mx/10l5

העניין מסתבך כאשר הטלפון מנסה לזהות לאיזה סוג של מטען הוא מחובר וכמה ניתן למשוך ממנו בעוד שהמטען צריך להתאים את עצמו לסוג הטלפון כדי שהטלפון ירגיש בנוח למשוך את הזרם שהוא צריך. אין תקן תקשורת בינלאומי שמגדיר כיצד מטען יכול לזהות את הטלפון ולכן אולי פשוט המטען מנסה לעבור על כל התקנים, וזה שנותן את הזרם הכי גבוה נשאר… זה יכול להיות עד כדי כך פשוט!

בשורה התחתונה זה עובד! חיברתי טלפון Be Touch שמעולם לא ראיתי אותו נטען ביותר מ0.85A גם במטענים הכי איכותיים אך במטען Tronsmart 40W הוא הגיע ל1.4A שזה זרם טעינה שנחשב Fast Charge. הוא לא הגיע לזה מיד לקח לו איזה שנייה "למצוא" את הזרם הנכון ולכן אני משער שהוא באמת עשה תהליך של חיפוש בין התקנים עד שמצא את זה שגורם לטלפון לבקש את הזרם המרבי.

בטיחות

נושא הבטיחות במטענים הוא קריטי. המטענים הקיימים ברובם לא עומדים בדרישות בטיחות בסיסיות. מטען יכול לעשות עבודה מעולה ולהטעין נהדר אך במקרה של קפיצת מתח, קצר, ותקלות אחרות הוא עלול להפוך למכשיר מסוכן. לכן אנחנו מקפידים במטענים הקפדה יתרה ופותחים אותם לראות את איכות הבנייה. במטען זה כאמור חסר הMOV אבל הוא כן מכיל פיוז מובנה שייתן הגנה במקרה של קצר וזה חשוב. בנוסף מערכת ייצוב עם X capacitor ו Y capacitor וגם optocupuler כולם חלק ממעגל שמטרתו לדאוג ליציבות המתח ולביטחות כנגד פריצה. סך הכל מדובר במכשיר שיש לו הגנה סבירה (והרבה הרבה מעבר למטענים סינים אחרים!) ובהחלט מרגישים בנוח להמליץ עליו. לא שאנחנו מתיימרים להחליף את מכון התקנים כמובן. אבל מאחר ואין שום חוק שמונע ייבוא של מטעני זבל שמסוכנים למכשירים ואנשים, אנחנו מרגישים שחובתנו לעשות קצת מעבר לבדיקה שטחית לפני שממליצים על מטען.

מטעני קיר

המומלץ

BlitzWolf BW-S6

1f5ad7e5-786b-cc35-0089-26ecc71f2a44

המטען הזה הוא המומלץ ביותר. יש לנו שני חיבורי USB- הראשון תומך בטעינה מהירה בתקן QC3 למכשירים החדישים ביותר בשוק כיום ובעתיד הקרוב, השקע השני רגיל ומתאים לכל המכשירים האחרים בבית שאינם תומכים בתקן QC3. למטעני QC איכותיים יש גם תמיכה אחורה ולכן יתאים גם לבעלי מכשירים תומכים QC2.

* אנו ממליצים לרכוש מטען בעל שתי יציאות, שכן לכולנו גם מכשירים שאינם תומכים QC3, ואת אלו עדיף להטעין בחיבור השני – חיבור טעינה חכמה POWER-S המתאים אוטומטית לכל מכשיר ומספק לו את הזרם המדוייק הדרוש בבטיחות וביעילות.

**בעלי XIAOMI MI5? ביחרו במומלץ ב'.

אם אתם בטוחים שאין לכם  quick charge בטלפון, תוכלו לחסוך ולקנות מטען מהיר "רגיל" בקישור הזה

קופון 10% הנחה: 12blitzw

לקניה!

מומלץ ב'

Tronsmart 3 PORT- QC3 + VoltIQ

11-tronsmart-w3pta-quick-charge-usb-3-0-wall-mount-travel-charger-black-1-6-1700x1700

מטען מצוין מבית היוצר של חברת TRONSMART, הוא תומך QC3 ביציאה אחת ועוד שתי יציאות תומכות ב- VOLTIQ (מקביל ל POWER-S של הבליצוולף הנ"ל) שמבטיחות לנו התאמה מלאה לכל מכשיר להטענה מהירה, יעילה ובטוחה.
מטען זה עדיף לבעלי XIAOMI MI5.

הזינו קופון GKBGLOUDS20 לקבלת 20% הנחה על כל הכבלים והמטענים של טרונסמארט!

לקניה!

המשפחתי

BlitzWolf/Tronsmart 5 PORT מטען אחד בשביל כולם!

geekbuying-518e07be-7780-405d-86fd-7c191206beee

מטען בעל 5 יציאות- אחת תומכת QC3 לטעינה מהירה במיוחד למכשירים תומכים, ולא פחות מ-4 חיבורים נוספים בטכנולוגיית VOLT-IQ/POWER-S להתאמה אוטומטית לכל מכשיר מכל סוג. כן חברים שמעתם נכון חמש יציאות במטען אחד. מתאים לבית – לריכוז כל המכשירים לטעינה בשקע אחד ותמיד יהיה ספייר לכולם או לטיול בו מטען אחד מספיק לכולם ויכול גם להטעין את הטלפון, המצלמה, האוזניות, הרמקול, הGPS…הכל ממטען אחד איכותי וחזק במקום לסחוב 3-4 מטענים שונים ומפצל.
מטענים אלו עברו סקירה מקיפה אצלנו ונמצא כמטענים מוצלחים ובטוחים ביותר.

מה עדיף? שניהם למעשה זהים ומעולים, אז ביחרו בזול/הזמין ביותר:

קופון 10% הנחה על כל מוצרי בליצוולף: 12blitzw

קופון 20% הנחה על כל הכבלים והמטענים של טרונסמארט: GKBGLOUDS20

לקנית הBLITZWOLF 5 PORT לקנית TRONSMART 5 PORT

הקומפקטי

מטען טוב ואיכותי הוא לרוב קצת יותר גדול וכבד מהמטען הממוצע מכיוון שהוא מכיל מנגננוני הגנה שונים, חומרים איכותיים ופיזור חום. אבל, רבים רוצים מטען יחיד וקומפקטי ככל האפשר. אז הנה המומלצים שלנו למטענים קומפקטים אך ממותגים טובים ואלפי ביקורות חיוביות:

 

יש לכם מכשיר עם מעבד MTK התומך בטעינה מהירה?
המטען הייחודי של ROCK התומך גם בטעינה מהירה מסוג QC וגם בMTK הוא בשבילכם.

מטען לרכב

BlitzWolf BW-C10 QC3.0 Car Charger

b3b05dc4-7a4e-cf6b-15f1-e0ba4a3cf9d5-1

5 מכשירים.
כן, לא פחות מ-5 מכשירים שלי ובני משפחתי קיפחו את חייהם בטרם עת עקב מטעני רכב זולים. גלקסי S5 שנשלח למעבדה, THL שנשלח לסין והוחלף לוח אם, טאבלט שלא נדלק יותר, ושיאומי שהסוללה פשוט עשתה פיצוץ מרעיש והחלה להעלות עשן.
רכבים שונים, מכשירים שונים ותנאים שונים. מה המשותף? בכל המקרים הרוצח השקט היה מטען הרכב. כזה פשוט ותמים שנקנה בתחנת הדלק על הדרך או הוזמן מאיביי/אליאקספרס עם 'דירוג גבוה'. כולם עבדו מצויין לתקופה לא מבוטלת עד שיום אחד, פשוט נכשלו ופגמו במכשירים.

תמיד חשוב להשתמש במטען איכותי אך ברכב על אחת כמה וכמה! בזמן השימוש בוויז ועל הדשבורד בשמש הישראלית הקופחת המכשיר לפעמים הופך ל"מחבת לוהטת"  ולכן נקפיד לקנות מטען מומלץ ומשתלם במיוחד – מטען איכותי ובטיחותי עם שלל מערכות הגנה, 3 פורטים עם התאמה אוטומטית לכל מכשיר לטעינה אידאלית ובטוחה ופורט נוסף להטענה מהירה במיוחד מסוג QC3.0 למכשירים התומכים.

קופון 10% הנחה: 12blitzw

לקניה!

 

אופציה ב' –  TRONSMART עם קופון GKBGLOUDS20

כבלים

אז קניתם מטען מהיר ואיכותי, ואולי גם המכשיר שלכם תומך בטעינה מהירה. מצויין, אפשר לחבר ולהנות נכון?
לא בדיוק, כדי להנות מטעינה מהירה ואיכותית צריך גם כבל טוב ולא כל הכבלים נולדו שווים.
כבלים שאינם איכותיים מספיק פשוט לא יאפשרו למכשיר להיטען במלוא הפוטנציאל והמהירות.
בדקנו עשרות כבלים שונים ומצאנו את הכבלים הכי איכותיים ומשתלמים בעולם!
מבחן הכבלים הגדול!
מבחן הכבלים – טייק 2!
מבחן הכבלים טייק 3!
מבחן הכבלים טייק 4!
מבחן הכבלים טייק 5!

המומלץ

Tronsmart Gold Plated Micro USB

2015121201159311913ahon

הכבלים מומלצים ביותר!
המהירים ביותר שבדקנו, עבים ואיכותיים במיוחד. מגיעים במספר אורכים שונים, ניתן לרכוש סטים אחידים או מספר סטים עם כבלים באורכים שונים.

שימו לב- מדובר בסדרה המתוקנת והמשופרת!

לקניה!

איפה קונים?

קופון 10% הנחה על כל מוצרי בליצוולף: 12blitzw

קופון 20% הנחה על כל הכבלים והמטענים של טרונסמארט: GKBGLOUDS20

סט 3 כבלים באורך 1 מטר כל אחד
גיקביינג: $

סט 5 כבלים – 1 באורך 0.3 מטר, 3 באורך 1 מטר, 1 באורך 1.8 מטר
גיקביינג: $

סט 3 כבלים באורך 1.8 מטר
גיקביינג: $

מומלץ ב'

 BlitzWolf reversible micro usb cable

896b0b97-ac11-a7da-0ca8-cc882fce2c81

איכותי, עמיד, מהיר אך בעיקר – נוח!
את הכבל הזה ניתן להכניס למכשיר הסלולרי בשני הכיוונים וגם לשקע הטעינה. הוא כבל איכותי מאוד בפני עצמו והפטנט שהשתמשו בו כאן רק משדרג אותו והופך אותו להרבה יותר נוח מהכבלים הרגילים, ולמעשה הופך את החיבור הרגיל שלכם לנוח כמו חיבור USB-C החדש והדו צדדי או חיבור לייטנינג של אפל.
לא צריך עוד לחשוב באיזה כיוון הכבל. פשוט מכניסים 🙂

קופון 10% הנחה: 12blitzw

לקניה!

מעוניינים בהכי מהיר? ניתן לבחור באופציה ב' בכבלים של חברת Tronsmart.

המומלץ USB TYPE C

קופון 10% הנחה על כל מוצרי בליצוולף: 12blitzw

קופון 20% הנחה על כל הכבלים והמטענים של טרונסמארט: GKBGLOUDS20

TRONSMART USB-C

כבל USB-C איכותי הוא חיוני לטעינה מהירה, העברת מידע מהירה וגם בטיחות!
תקן USB-C החדש מאפשר העברת זרם גבוה בהרבה, אפילו מספיק להפעלת מכשירי חשמל גדולים כמו טלויזיות ומחשבים וכן לשידור סאונד ווידאו באיכות גבוהה.

לטעינת המכשיר – אפשר להסתפק גם בכבל USB-C 'רגיל' (תקן USB-2) ואנו ממליצים לבחור בTRONSMART המצויין והמהיר!

לקניה!

אם ברצונכם בכבל המאפשר את מלוא האפשרויות של התקן החדש (USB 3.1) כגון העברת וידאו וכד' – נמליץ על ה TRONSMART 3.1:

לקניה!

הכבלים הנ"ל איכותיים ומהירים מאוד ויבטיחו טעינה מהירה במלוא הפוטנציאל. אבל… USB-C הוא עדיין תקן חדש יחסית ומין הסתם אם זהו המכשיר הראשון שלכם עם USB-C, אתם נתקלים כעת במחסור אקוטי בכבל תואם ברכב, במקום העבודה, בביקור אצל החברים והמשפחה…אז אם אתם רוצים כבל USB-C משתלם במיוחד, נמליץ על  CHOETECH, אשר עברו בהצלחה את הבדיקות המחמירות לUSB-C של המהנדס המפורסם של גוגל ונמצאו בטוחים וטובים.

כבל USB-C לUSB 3.1 (גודל מלא) ועוד שלל דגמים בחנות הדגל.
לקניה!

רוצים להשתמש בכבלים הקיימים? מפחדים שתשכחו את הכבל ולא יהיה בסביבתכם כבל מתאים לטעינה? קנו מתאם מיקרו USB רגיל לUSB-C.

המומלץ לאייפון- כבל Lightning

ONEPLUS 3/3T?

מכשירי ONEPLUS תומכים בטעינה מהירה ייחודית – DASH CHARGE.
כדי להנות ממלוא המהירות לה המכשיר מסוגל, יש להשתמש במטען מקורי וכבל מקורי בלבד

מטען/כבל DASH מקורי

 

מטען/כבל DASH לרכב

הגב

26 תגובות ב "מטענים וכבלים"

הודע לי על
avatar
אמיר
אורח

יש לי מס' מוצרים של blitzwolf. אני חייב לציין מלבד המוצרים האיכותיים שלהם גם את השירות המעולה. מנסיון.

מנחם
אורח

חבל שזנחתם את הגיזרה של המטענים הזולים.
מטענים ב50 ש"ח יש גם בארץ וחלקם אפילו איכותיים (איקאה למשל)
הרבה אנשים מחפשים סתם מטען נוסף שיהיה זרוק בתיק לגיבוי, לא צריך שיטעין מהר או שיהיה סופר איכותי.

היה כדאי שמתוך המלאי האדיר של מטענים ב2-4 דולר תבדקו כמה ותמליצו על הטוב מביניהם.

מנהל

אנחנו לא נמליץ על מטענים לא בטוחים לשימוש. לצערי 99% מהמטענים ברשת מסוכנים לשימוש. בכל אופן, המטען המומלץ
https://zuz.mx/13JB
עם קופון 12blitzw
עולה הרבה פחות מ50 שקלים.

ניר
אורח

ממליץ מאוד על המטען לרכב של Tronsmart, מטעין לי את הmi5 מהר מאוד אפילו עם ווייז ורדיו בבלוטות' פועל. כבל usb-c של Ugreen מצויין לחפש בעלי. [One Year Warranty] Tronsmart CC2TF Car Charger Quick Charge 3.0 Two Ports USB Car-Charger for Xiaomi Mi5 for LG G5 in Stock
https://zuz.mx/286D
(from AliExpress Android)

רשום

לאחרונה קיבלתי את מכשיר ה OP3T (גרסא סינית) שרכשתי דרך הלינק שסיפקתם לאתר גיקבייניג. מכיוון שבזמנו לא היה ניתן לרכוש את הגרסא הארופאית המטען שקיבלתי הוא של חיבור אמריקאי.
אני מעוניין לרכוש כבל ומטען נוסף, כאשר ברור לי שעדיף לרכוש את הכבל המקורי, אך לגבי מטען: אחרי שלא מצאתי מטען מקורי עם חיבור ארופאי, אני מחפש מטען דומה ככל הניתן אשר ישמור לי על המכשיר וגם ייתן אפשרות טעינה מהירה (עדיך ככל הניתן בהשוואה למען ה DASH המקורי). האם לרכוש את
BlitzWolf® BW-S6 QC3.0+2.4A 30W Dual USB EU Adap ?

מנהל

כל מטען איכותי כן יטעין את הOP3 מהר. ההבדל בין זה לבין המקורי של DASH כנראה יהיה גג חצי שעה אולי פחות (אני מתכנן לבדוק עוד לא יצא לי). אבל לא צריך להסחף עם מהירות הטענה, אני לא מכיר הרבה אנשים שאין להם שעה וחצי ביום פנויות להטעין טלפון.

שי
אורח

למה למכשירי xiaomi mi5 אתם ממליצים על tronsmart ולא על blitzwolf? יש לי 2 מטעני blitzwolf והם עובדים יופי על המכשיר MI5 שלי.
ל- MI5 שלי יש רום גלובלי והמטענים של Blitzwolf עובדים ב- QC3.0 בדקתי את זה. זה מטעין לי טעינה מלאה בשעה ו-20 דקות במתחים של 6.2V ו2.5A בממוצע ככה שזה בהחלט מטעין ב- QC3.0 בצורה טובה ביותר?

רשום

מצטרף לשאלה

שי
אורח

אוקי נראה שהם שינו את זה אבל צודק בעבר זה היה רשום אבל עכשיו זה כבר לא רשום יותר. אז אולי זה גרסה חדשה של מטענים שכן עובדים כי כרגע זה עובד על qc3.0 לפי מה שבדקתי.

איתי
אורח

מה המטען קיר הכי טוב לLG G4? רציתי להזמין את הבליץ וולף הלבן אבל אין אותו במלאי.. שווה לחכות שיתחדש המלאי או שיש משהו יותר טוב ממנו? (העדפה ל2 יציאות)
ובכבל אני מתלבט בין הטרונסמארט שהמלצתם לבין כבל מסוג Braided של בלייצוולף https://zuz.mx/26PM
ועוד משהו בשביל לדעת בכללי.. איזה חברה יותר טובה? טרונסמארט / בליצוולף / Anker/ Aukey?
תודה מראש.

מנהל

כולם זהים, ברוב המקרים יוצאים מאותו מפעל.

איתי
אורח

הא ועוד משהו ששכחתי, מה האורך הבסיסי לכבל? אני לא רוצה משהו ארוך מידי / קצר מידי.. שאני לא אזמין בטעות משהו לא טוב..
ושוב תודה.

trackback

[…] בעמוד ההמלצות שלנו לפירוט נוסף. לבחור בEU […]

אלון
אורח

אשמח להמלצה למטען לרכב, במחיר סביר, עבור מכשיר 3/32 Xiaomi Redmi Note 3 Pro

צורית
אורח

יש לי סמסונג S6 וגם LGG2. יקרה משהו אם אני אטעין טלפון ישן בטעינה המהירה? או שזה לא משנה?

צורית
אורח

ואיך אני יכולה לדעת איזה טלפון מתאים לטעינה מהירה ואיזה לא? אני מניחה שסמסונג s6 וMI5 מתאימים למהיר? מה עם lgg3 lgg2?

shay
אורח

הקופון GeekBuying20 לא עובד על שום מטען של Tronsmart רק על הכבלים שלהם, בבקשה תעדכנו את הקופון???

wpDiscuz