הגרלה! לחצו כאן לפרטים

כל האמת על קאשבק!

קאשבק – למה, כמה ואיך?

קאשבק,CASHEBACK, החזר כספי על כל קניה…בין אם קרן מור ויובל סגל זימזמו לכם ג'ינגל ברדיו, שלטי החוצות בדרך לעבודה או המכתב של הבנק והויזה, נדמה שפתאום כולם גילו את הקאשבק ואתם 'פרייארים' לא להשתמש באחד.

אז בואו נכיר, מה זה, כמה באמת מקבלים, איזה קאשבק באמת טוב ואיזה סתם ואם זה בכלל כדאי – כי אין באמת שום דבר בחינם נכון?!

 

מה זה קאשבק?

קאשבק הוא כמובן לא דבר חדש. הוא קיים כבר שנים ארוכות ולמעשה רק שכלול של כרטיסי החבר, נקודות טיסה וכרטיסי אשראי שכולנו מכירים מאז ומתמיד. קאשבק מנצל את אפיק המכירות –  AFFILIATE MARKETING ובעברית – שיווק שותפים.

לכן לפני שנפרט מהו קאשבק, הנה כמה מילים על מהו שיווק שותפים:

אפילייט הוא ערוץ מכירה לגיטמי ונפוץ. למעשה כמעט כל לינק ברשת כיום הוא אפילייט של מישהו. יש כאלו שנרתעים מלינקים של אפילייט ומתייחסים לכך כרעה חולה ומילה גסה.

חבל, כי הרעיון פשוט, חכם ומועיל לכולם ואדגים לכם במשל קצר –

נאמר ויש לכם מגרש מכוניות. אתם רוצים למכור כמה שיותר מכוניות כמובן. אתם יכולים להשקיע בפרסומות על שלטי חוצות, פרסומות ברדיו ובטלויזיה, באנרים באינטרנט, פליירים ומגנטים על הדלתות. אבל, כולנו כבר ראינו כל כך הרבה פרסומות בחיים שאנחנו כבר מסננים אותן אוטומטית. פרסום הוא גם יקר מאוד לבעל העסק, מוכוון לכולם ולא בהכרח לקהל הספציפי המבוקש ולא בהכרח מניב תוצאות טובות, שניתן לעקוב אחריהן כמקור לשיפור במכירות.

אז מה עוד ניתן לעשות?

אפשר להשקיע באנשי מכירות טובים. כאלו שיקשיבו ללקוח, יתנו שירות טוב, יכווינו אותו למוצר הנכון עבורו וימכרו יותר.

אבל גם זה לא מספיק בפני עצמו. הרי גם אם המשרדים יפים ומזמינים, יש שלל אפשרויות תשלום, המכוניות יפות ונוצצות ובמחירים מעולים וגם יש איש מכירות טוב לקבל את פני הלקוחות, עדיין נצטרך שמספיק לקוחות קודם יגיעו לבית העסק נכון?

בעודכם יושבים במשרד שלכם ומתבוננים בדאגה על כל המכוניות שעוד לא נמכרו, עולה בכם רעיון מבריק!

במקום לשלם הון על פרסום מסיבי ולא יעיל, למה שלא תשלמו חלק מהרווחים לאנשי שיווק שותפים (אפילייט) בהתאם למכירות שהם מביאים? היי, אולי אפילו תתנו להם לבדוק את המכוניות קודם, כך שהלקוחות שיגיעו אליכם כבר ידעו בדיוק – מה טוב להם ומה לא ומוכנים לקניה!

כל רכישה מלקוח שהגיע עם הפניה מהמשווק הספציפי (למעשה הלינק המסויים עליו לחץ), תחשב לטובת המשווק.

אתם כבעל המגרש מרוויחים לקוחות המגיעים למגרש ומעוניינים לקנות בדיוק את מה שאתם מוכרים ותשלמו רק אחוז מהמכירות מבלי להשקיע בפרסום שאולי יעבוד ואולי לא!
אנשי שיווק השותפים יקבלו תשלום בתמורה ישירה למכירות והלקוחות (שהם בעצם כולנו) – מרוויחים פעמיים – גם נקבל סקירות ובדיקות והמלצות למוצר המתאים ביותר עבורינו והיכן לקנות אותו, וגם נהנים מסקירות והמלצות.

מיותר לציין שהמחיר הוא תמיד אותו המחיר ללקוח. הלקוח לא משלם מחיר אחר לאנשי השיווק, ואחר לאנשי המכירות או הפרסום. המחיר תמיד אותו המחיר, גם אם שוטט ברחוב ונכנס לחנות במקרה.

רגע רגע…

כולנו יודעים שאנשי מכירות רוצים רק למכור בכל מחיר, חסרי כל מצפון ומעלים ברובינו חיל ורעדה בכניסה לחנות ואתם צודקים – אנשי מכירות יכולים להיות מעצבנים מאוד ולנסות למכור לנו כל דבר לטובת הרווח האישי שלהם. גם אפילייט כמובן יכול להיות מנוצל באותו אופן (ע"ע קבוצות 'דילים' ו'מציאות' למינהן). עם זאת, כולנו צריכים איש מכירות לפעמים. מישהו שיכול לייעץ לנו מה באמת טוב ומתאים לנו ומה לא. להבדיל משאיש המכירות בחנות, המקבל את משכורתו מהחנות וכפוף לשלל אילוצים (רווח אישי/חנות, רווח ממוצר מסויים/ספק מסויים, מלאי ועוד), אנשי האפילייט לא מחוייבים לדבר, מלבד הלקוח!
לא כמה המחסן עמוס כרגע במוצר X או כמה מרווחים מזה או מפסידים על זה ואפילו לא לחנות הספציפית – הרי יש אלפי אתרים אחרים שישמחו לשלם להם על ההפניה. את אנשי האפילייט הפועלים בתחום למחייתם – אין עניין בלהפנות אתכם, הלקוח, למוצר לא טוב או אתר לא טוב. הרי נרוויח בין אם הפננו לאתר X או אתר Y, מוצר כזה או מוצר אחר. רק אמון הלקוח בנו קובע אם נרוויח או לא, לכן זוהי המטרה החשובה ביותר ומה שמבטיח לנו לקוחות חוזרים ונאמנים.

אם נחזור למשל שלנו, אם אני משכנע אתכם לקנות מכונית מצויינת ממגרש מכוניות נחמד במחיר טוב, אך אחרי הקניה אתם מגלים שהמכונית המצויינת היא בעצם גרוטאה, עם קילומטרג' מזוייף, מנוע שלא סוחב בעליות של ירושלים, ומחיר החלפים בשמיים. כמובן שלא תאמינו יותר לדבר שאומר, ותספרו לכל החברים והמשפחה על השעוריריה. גם באינטרנט זה בדיוק אותו הדבר, רק שבאינטרנט כמו באינטרנט, לטוב ולרע, לקוח מאוכזב אחד יכול להישמע כמו 1000. כמה תלונות פה וכמה תלונות שם. קצת שיתופים, קצת לייקים, אולי גם סרטון או שניים וזה הכל – גוגל כבר זוכר הכל. צודקים או לא – הנזק כבר נעשה ולהרבה זמן.

לכן סקירות אמינות ואובייקטיבות (ולא כאלו הנעשיות לטובת תשלום/מוצרים בחינם כפי שאתרים רבים נוהגים לעשות – כן גם באמזון וגם ביוטיוב), לא תגובות בתשלום או תגובות שליליות המצונזרות מהאתר ולא להמליץ על מוצרים לא טובים, לא מתאימים או במחיר מופרז הם עבורינו, וכל אפילייט הפועל לטווח ארוך – ערך עליון הנשמר בקנאות.

 

עד כאן היו 60 שניות על שיווק שותפים…
(רוצים גם? מדריך קצר על איך עושים את זה, בחינם, כלומר רק עם הרבה, הרבה עבודה קשה, מחשב וחיבור אינטרנט 🙂 )

 

נחזור לענייננו – קאשבק!

קאשבק הוא טפיל. כן, פשוט ככה. אתרי קאשבק למעשה מנצלים את הכמה אחוזים שניתנים למשווקי האפילייט, כדי להשיג לקוחות לחנות. לדוגמא, נניח וכבעלי מגרש המכוניות, אתם מוכנים לשלם 8% אחוזים מכל מכירה למשווקים. אתר הקאשבק נרשם גם הוא כמשווק מהמניין, אך מציע 'עד 5%' לכל לקוח שיקנה דרך הלינק שלו.
מה לגבי 3% האחוזים הנותרים (ובפועל הרבה יותר)? זה כבר הרווח של אתר הקאשבק. כמובן שלאורך זמן, ככל שיותר ויותר מתחרים נכנסים לשוק – יש אתרי קאשבק המסתפקים באחוזי רווח קטנים יותר (או מתחכמים יותר) ומציעים אחוזי קאשבק גבוהים יותר.

בקצרה, אתרי הקאשבק מנצלים את השיטה לרעה. במקום להשיג לנו הלקוחות שיווק יעיל ואמין יותר כנדרש, הם מציעים הנחה זניחה מאוד, אך מכיוון שרובינו 'לא רוצים לצאת פרייארים', הגם כשמדובר רק בכמה גרושים בכל קניה, אזי רבים ממהרים להירשם ולקנות דרך קאשבק, גם אם נעזרו בסקירות, ההמלצות והעבודה הקשה של הסוקרים והמשווקים.

ככל שאתרי קאשבקים הופכים נפוצים יותר – כך גם כל חנות מגדילה בתורה את אחוז הקאשבק (ומחיר המוצרים) בניסיון להביא יותר קהל תוך הסקירות, שיתופי פעולה והנחות ופיתוח שיטות מתוחכמות לצמצום קאשבק לחלוטין כגון אפליקציות ייעודיות.

לכן, נאמר זאת חד וחלק

אתר GLOUDS ואתר ZUZU DEALS תלויים בכם ורק בכם. ללא התמיכה שלכם בקניה דרך הלינקים המפורסמים, המקנים לנו אחוזים בודדים מהחנויות, ללא עלות נוספת לכם, לא נוכל להתקיים. את מרבית המוצרים הנסקרים באתר אנו רוכשים בעצמנו ומקדישים לכל סקירה שעות רבות. החזקת האתר והפיתוחים הנלווים אינם עניין זול כלל וכלל, ובסופו של יום, צריכים גם לאכול ולשלם שכר דירה, חשמל, מים וגן. אם כולכם מחר בבוקר תבחרו לקנות רק עם קאשבק – נאלץ לסגור את האתר במהרה, לכן אם אנו מוסיפים לכם ערך בקניה – בשירות, בייעוץ ובמציאת המוצרים הטובים ביותר ברשת במחיר הטוב ביותר ברשת – כדי שתרוויחו 100% ולא רק 5%  – נודה לכם אם לא תשתמשו בקאשבק בקניות באתר.

 

אם בכל זאת בחרתם שלא לקנות דרכנו, ולהשתמש בקאשבק, הנה כמה טיפים שכדאי לדעת בבחירת קאשבק:

  1. אתרים – יש שירותי קאשבק שכוללים מאות אתרים ויש שמתמחים בכמה מסויימים. כדאי לבדוק היטב מה האחוזים באתרים בהם אתם רוכשים לעיתים קרובות ואת האותיות הקטנות…
  2. תשלום – צברתם כמה גרושים, איך התשלום נעשה? מיד? מידי חודש? רבעון? בבקשה ידנית? האם יש מגבלה מסויימת לתשלום? לרוב ישנה הגבלה של 50$ ומעלה להעברה ואף תוקף לסכום הנצבר.
  3. UP TO – כאן חברים קבור הכלב. יש אתרי קאשבק שיבטיחו לכם גם 10% ואף יותר אך לא להתבלבל – חפשו את המילים עד/UP TO ובאותיות הקטנות תמצאו שהאחוזים הגבוהים תופסים רק על קטגוריות מסוימות, סכום מסויים, וותק מסויים וכד'. לדוגמא הקאשבק של לאומי קארד מבטיח עד 8% באתר אסוס הפופלארי. נשמע מצויין לא? אם נקרא את האותיות הקטנות, נגלה כי 8% הם רק ללקוחות חדשים, ללא קופונים. לקוחות ותיקים – יקבלו כבר 3%.
  4. אחוז עסקאות שאושרו – לאתר הקאשבק (והחנות) יש את כל הכוח והנתונים. קניתם עם קופון/מחיר מבצע מיוחד? ביצעתם רכישה גדולה ובניתם על ה5%+ החזר? אל תעצרו את הנשימה…לא פעם תמצאו שהעסקה לא אושרה, בהמתנה או כלל לא נקלטה. אתרים רבים שניסיתי בעבר – כיבדו רכישות קטנות, אך רכישות גדולות יותר – נותרו ב'בדיקה' לאורך חודשים רבים ומעולם לא שולמו.
  5. כמה זה קל? 
    אוקי ללחוץ על לינק לא בדיוק יכול להיחשב כעבודה קשה, אך עדיין קאשבק זו טרחה לא קטנה. אתם כבר בחנות, קראתם סקירה, בדקתם ושאלתם ועד שהחלטתם שזהו, אתם קונים, אתם צריכים לזכור להיכנס קודם לאתר הקאשבק, לחפש את אתר החנות, ללחוץ על הלינק ורק אז לבצע את הקניה. כל זה בשביל כמה אגורות לרוב. לכן, יש עדיפות לקאשבק אוטומטי וקל ככל האפשר, מבוסס תוספים ולא כזה שדורש מאיתנו פעולה חוזרת בכל קניה.

בואו נסקור כמה מהאפשרויות הפופלאריות, ונמליץ מה כדאי, ומה לא.

 

כרטיסי אשראי

לאומי קארד, ישראקארד, כאל, פועלים, דיסקונט, FLYCARD של אלעל…נדמה שכל בנק וכל כרטיס אשראי מציע היום קאשבק, לרוב כ5% באתרים הפופלאריים יותר כגון אליאקספרס וקצת יותר או פחות באחרים. איפה הקאצ'?

האחוזים נמוכים מאוד יחסית ועמלות הכרטיס בעסקת מט"ח לרוב מייתרות כל אחוז שתרוויחו ויש שמדווחים שאף שילמו עמלה גם בקיזוז הקאשבק.

לא כדאי.

 

Cashback.co.il

מראשוני אתרי הקאשבק הישראלים, אתר Cashback.co.il מציע הנחות זהות למעשה לקאשבק של כרטיסי האשראי, לכן לדעתי – לא כדאי.

להרשמה

 

Cashbackil.co.il

בדיוק כמו הנ"ל. שלל אתרים, אחוזים סבירים (עד…משתנים לפי קטגוריות מוצר, וותק וכד') ומניסיוני – מעט טוב יותר מהקודם.

להרשמה

TOPCASHBACK 

אתר קאשבק הטוען להיות הנדיב ביותר ברשת.

האחוזים אכן מרשימים מאוד, אבל זוכרים את מילות הקסם UP TO?

 

 

את האתר גיליתי כבר לפני כמה שנים, עוד הייתי תמים ומאמין. ביצעתי כמה רכישות באתרים המובילים והקפדתי באדיקות לבקר באתר ולהפעיל קאשבק לפני כל קניה. הקניות אכן נקלטו באתר, אך כל קניה גדולה (לדוגמא גירבסט ובוקינג, שבשעת הקניה הובטח כ6%) נותרה על סטטוס 'בבדיקה' ולבסוף כלל לא אושרה. כיום אחרי 243$ שכן נקלטו באתר, אני זכאי ל4.58$!
פשוט לחייך כל הדרך אל הבנק…

טופקאשבק מסכם עבורי את החוויה מקאשבק בכלל – מקבלים מעט מאוד, משנים אחוזים וקטגוריות לעיתים קרובות ולבסוף מקבלים כמה גרושים ספורים במקרה הטוב.

להרשמה

 

Ebates.com

מאתרי הקאשבק הותיקים ביותר. אתר אמין סה"כ אך כל הכללים הרגילים תקפים גם כאן. לדוגמא באמזון אפשר להניח שיש כ7% קאשבק (!) אך אם נתעמק בפרטים נגלה כי מדובר רק בקטגוריות מאוד מסויימות ונדירות (למשל עבודת יד) שמעניקות קאשבק בכלל, והפופלאריות יותר לא מעניקות קאשבק כלל. יש לו תוסף לכרום שמקל קצת על ההפעלה.

עובד, אמין יחסית אך אחוזים נמוכים. פחות כדאי.

להרשמה

 

המומלצים (יחסית):

Konim.uno

אתר Konim.uno ייחודי בכך שהוא מבטיח 5% קבוע על הקניות באיביי ובאליאקספרס. אין קטגוריות מיוחדות ושאר אותיות קטנות בהיבט זה. הרעיון הוא שישנם מוצרים המקנים רק 1-2% רווח למפעילי האתר וישנם שמקנים 8%. השאיפה היא שלקוחות האתר יקנו דרכו כך שבסך הכל, הם צפויים להרוויח יותר מלהפסיד. קונספט מעניין וקאשבק שבאמת עובד אך ממשק משתמש ועיצוב, איך לומר, לא להיט.

להרשמה

 

Letyshops.ru

אתר קאשבק רוסי, חדש יחסית, המספק אחוזים גבוהים מהרגיל. הוא כולל שלל אתרים פופלאריים כמובן אך שם דגש על אתרים סיניים מובילים ואליאקספרס בראשם, עם 7% ללא התניות!

אומנם תאלצו להשתמש בדפדפן כרום ופונקציית התרגום האוטומטי, אך האתר קל להבנה וכולל תוסף כרום שידאג להפעיל את הקאשבק עבורכם בקלות.

הקאצ'? כאתר רוסי, התשלום הוא ברובל רוסי כך שאלא אם שערי המט"ח שיחקו לטובתכם, תפסידו כמה גרושים בהמרת המטבע לשקלים/דולר בהעברה לפייפאל שלכם.

להרשמה!

 

AliBonus.com

AliBonus הוא עוד אתר קאשבק רוסי חדש, המבטיח אחוזים גבוהים וקל להפעלה עם תוסף כרום, אשר יוסיף לכם כפתור אדום גדול ישר ליד המחיר באליאקספרס כך שאין מצב שתשכחו להפעיל, כולל חיווי אם עובד או לא עובד. אין מה לומר – זה נוח ועובד.

האתר מבטיח עד 10% קאשבק באליאקספרס. כמובן לא לטעות, מדובר בעד 10%..בפועל לרוב תקבלו 7%. בשביל 10% תצטרכו קצת וותק ולטפס בדרגות עם רכישות גבוהות יותר ויותר לכל דרגה:

החיסרון העיקרי הוא בכך שהוא מיועד לאליאקספרס בלבד ומאחר והוא אתר רוסי – כל החסרונות של הנ"ל.

סה"כ – כדאי.

להרשמה!

 

סיכום

אם אתם רוכשים מעט יחסית – האמת היא הטרחה שבקאשבק לרוב לא שווה את ההתעסקות. גם אם כבר טרחתם – לרוב תצטרכו לבצע רכישות נוספות כדי למשוך את הכסף.

אם אתם רוכשים הרבה וצפויים לחסוך סכום משמעותי עם קאשבק, נשמח אם תירשמו בעזרת הקישורים הנ"ל.

כאמור, אנו תלויים בכם כדי לקיים ולפתח את האתר, לרכוש ולסקור את המוצרים הטובים (והרעים), לחפש לכם דילים ושירות עדיף ופשוט להשיג לכם את המחיר הכי טוב והתמורה הטובה ביותר לשקל שלכם. מאז הקמנו את האתר, העדפנו להשאירו נקי מפרסום מכל סוג, כדי להשאירו אובייקטיבי ואמין ללא אף הטיה או אילוץ של מפרסם/חנות כזו או אחרת. עד היום גם סירבנו לקבל תרומות רבות שהוצעו לנו, כי אנחנו פשוט מאמינים בעבודה קשה ולהרוויח ביושר את את השכר שלנו, לכן, נודה לכם מאוד אם ברכישות מהאתר (וגם זוזו דילס כמובן) תבצעו ללא קאשבק, לפחות, מידי פעם :-).

 

 

 

הגב

19 תגובות ב "כל האמת על קאשבק!"

הודע לי על
avatar
דוד
אורח

שאלה, מה עם פרייסווישר? אני משתמש בו, ועוד לא קיבלתי כלום, אבל יש בו 8 אחוז על הכל(והצטברו כבר 30 דולר) אגב שלא תבינו לא נכון, באלי אקספרס אני מחפש בעצמי כי זה באמת נורא קל, ואני עושה את זה בכל מקרה, משאר הדברים אני מקפיד לקנות דרככם;)

אורח
לאתר תמשיכו בעבודה החשובה שאתם עושים. נכון שאתם לא מושלמים ואתם רוצים בצדק גם להתקיים ולהרוויח , אבל האתר נותן ערך אמיתי הן בסקירות הן בלינקים הן בקופונים ובעוד הרבה תחומים תוך שקיפות מעוררת התפעלות. מי שמזהה את הערך המוסף שאתם נותנים כמוני, ימשיך לקנות דרככם, הויתור על 2-7% זה עלות נמוכה למה שאני קיבלתי מכם. ליניב אפשר לראות כל דבר שחור , ואפשר לנסות לראות את היתרונות והדברים הטובים. מותר גם לבקר את הדורש ביקרת לכן בסקירות יש תגובות על המוצרים ועל הכל וגם מזה אתה לומד. תראה לי אתר שאי אפשר לכתוב עליו כל מה שכתבת והרבה יותר.… קראו עוד...
יניב
אורח

חשבתי שאתם לא מוחקים תגובות. חבל שבחרתם למחור תגובות ליגיטימיות לגמרי. חבל שבחרתם להסתיר את האמת ולהתכחש לה.

מנהל

אתה צודק, אנחנו לא מוחקים תגובות. וגאים להיות האתר (כנראה) היחיד עם מדיניות שקיפות כזאת.

יניב
אורח

כדאי שתציינו שכל הכתבה הזו היא בעצם ניסיון נואש שלכם לעשות כסף למרות ה"קאשבק" ע"י כך שאנשים יירשמו לקאשבק דרככם ואז אתם תקבלו כסף על כל קניה שלהם. מה שנקרא – "אם אתה לא יכול לנצח אותם – תצטרף אליהם". אם כבר גילוי נאות אז כדאי להוסיף את זה.

סך הכל האתר נחמד, אבל ממזמן התמסחר מאוד, כמות הסקירות נהיתה קטנה מאוד, יש המון סקירות חיוביות על מכשירים ממש לא חיוביים, ואתם ממליצים הרבה על מכשירים שלא נסקרו לעולם (99% מהדילים בזוזו דילס הם של מכשירים שלא נסקרו).

מנהל
לא תמצא בעולם אתר אוייקטיבי כמו גלאודס. האתר לא התמסחר, אל תדאג… הוא מעולם לא היה עמותה לשם צדקה, זה עסק לכל דבר ועניין ויש לנו אג'נדה ברורה שניתן להרווויח ביושר, בהגינות ובלי לרמות אנשים. שזה דבר נדיר מאוד במחוזותינו. אין אף אחד שהשקיע או משקיע משאבים כמונו בסקירות. אנחנו רוכשים את רוב המוצרים מכיסנו. זה קל מאוד לעמוד מאחורי מחשב אנונימי ולשפוט אחרים, אך אתה מסתכל הסתכלות נורא צרה וממהר להאשים בלי שאתה מבין בכלל מה קורה. האם אתה יודע שבשנה האחרונה, למרות שהשקענו כספים רבים, שעות עבודה מטורפות על סקירות, שירות חינמי לאנשים בהתמודדות מול חנויות (לפחות 4… קראו עוד...
יניב
אורח
זה לא נכון מה שאת אומר, הרוב המוחלט של המוצרים בזוזו דילס הם מוצרים שלא נסקרו. לגבי הגילוי נאות, נכון, יש לכם גילוי נאות, אבל אין גילוי נאות שאתם מבקשים להירשם לקאשבק דרככם כדי לעשות כסף מזה. למען ההגינות אומר שאני לא תופס מסקירות, לא שלכם ולא של אחרים, זו סתם חרטא, הסקירה היחידה שאני תופס ממנה זו הסקירה של האנשים עצמם, כי הם היחידים שלא מוטים. ואל תתחיל לומר לי שאתם שונים, כל הסקירות הן מוטות ולא שוות כלום, גם שלכם וגם של השאר, ואני יכול למצוא עשרות דוגמאות של מוצרים שזכו לסקירה חיובית אצלכם (כמעט כל המוצרים שסקרתם),… קראו עוד...
Shy
אורח

איזה טרול,
חברים אם תתעלמו ממנו, אולי הוא ילך להטריד אנשים באתרים אחרים

יניב
אורח

כדאי שתציינו שכל הכתבה הזו היא בעצם ניסיון נואש שלכם לעשות כסף למרות ה"קאשבק" ע"י כך שאנשים יירשמו לקאשבק דרכם ואז אתם תקבלו כסף על כל קניה שלהם. מה שנקרא – "אם אתה לא יכול לנצח אותם – תצטרף אליהם". אם כבר גילוי נאות אז כדאי להוסיף את זה.

סך הכל האתר נחמד, אבל ממזמן התמסחר מאוד, כמות הסקירות נהיתה קטנה מאוד, יש המון סקירות חיוביות על מכשירים ממש לא חיוביים, ואתם ממליצים הרבה על מכשירים שלא נסקרו לעולם (99% מהדילים בזוזו דילס הם של מכשירים שלא נסקרו).

Eli Dejourayev
אורח

יפה מאוד. ענייני, אובייקטיבי ככל הניתן ומלמד

Din Richter
אורח

היי איפה יש את הקאשבק הכי טוב לקניות באמאזון?

Oded Ben Hamou
אורח

משכנע בהחלט.. 😉

2 שאלות תם שמעניינות אותי:
1. סתם בשביל הסקרנות, מי שבאמת מעוניין לגרוף את כל האחוזים, לא עדיף שיפתח משתמש לעצמו? הרי גם לזה יש מדריך באתר (גם משתמש רגיל, או שצריך כמות מסויימת כדי שזה יהיה יעיל..?)
2. הצעת ייעול, אני אמנם לא יודע את כל הנתונים שלכם על ירידות ברווחים בגלל קאשבק וכו' אבל "אם אתה לא יכול לנצח אותם – תצטרף אליהם" – אולי שווה לחשוב על פלטפורמת קאשבק של גלאודס – וככה מי שכבר רוצה ללכת על קאשבק – לפחות שעדיין הרווח יילך גם אליכם..

Moty Goren
אורח

השתכנעתי…

Yariv Goren
אורח

סוף סוף

Asher Sofer
אורח

סקירה ענינית ואמינה,מעריך את ההשקעה והאמינות שלכם,אמשיך להתעדכן ולבצע רכישות באתר,ישר כח

wpDiscuz